Sklep erotyczny » Afrodyzjaki i Lubrykanty » Afrodyzjaki dla kobiet

Wyświetlanie 1–36 z 100 wyników

Clitoris Gel – 50 ml

36,32 

EROS Bodyglide WOMAN 100 ml

46,83 

LIBERTÉ INTIMATE OIL 4 ML

6,59 

LIBERTÉ INTIMATE OIL 50 ML

65,50 

Lovestim Pop Intim Gel rose 150 ml

14,85 

Lovestim Pop Orgasm Gel for women 150 ml

16,07 

OrgasmMax for Women-2 kapsułki

14,46 

Smothglide Sensual Feeling Orgasmic Gel 30 ml

48,61 

Sup.diety- Premium Moringa Libido Power Caps 60tab

80,93 

Supl. diety- CoolMann Cum Enhancer (30 caps)

77,22 

Supl. diety- CoolMannTestoboost (40 tab)

77,22 

Supl.diety-Cum Plus EAST

40,80 

Supl.diety-ERO PRORINO black line libido powder concentrate

44,97 

Supl.diety-Euforia Drops

27,22 

Supl.diety-Euforia- 60tab

78,32 

Supl.diety-eXXtreme Libido caps woman 1×10 Stk.

57,40 

Supl.diety-eXXtreme Libido caps woman 1×2 Stk.

17,33 

Supl.diety-eXXtreme Libido caps woman 1×5 Stk.

33,87 

Supl.diety-Female Intensity 10 szt.

209,02 

Supl.diety-GUARANA ZN 100 ML

23,67 

Supl.diety-HOT SEX FOR MAN 20ML

15,42 

Supl.diety-HOT SEX GIRL 20ML

15,66 

Supl.diety-Hot Spicy Girl 20ml

37,05 

Supl.diety-Kobra (60 CAPS)

73,84 

Supl.diety-Libido Therapy- 30 tab

56,28 

Supl.diety-LibiStim 30 kaps

38,01 

Supl.diety-LibiStim Gel 150ml.

25,59 

Supl.diety-Men Energy-5 Caps

27,06 

Supl.diety-Men””””s Powermax- 60tab

75,35 

Supl.diety-Mexican Fly

38,49 

Supl.diety-Orgasm Shot Drops

27,22 

Supl.diety-PlayWoman – kapsułki

67,52 

Supl.diety-Pretty Woman 2 szt.

18,76 

Supl.diety-PRORINO Women- 10pcs black line Libido Caps

55,54 

Supl.diety-PRORINO Women- 2pcs black line Libido Caps

19,73 

Supl.diety-PRORINO Women- 5pcs black line Libido Caps

41,01 

Afrodyzjak to substancja lub środek, który dzięki swojemu działaniu ma korzystnie wpływać na libido. Dodatkowo poprawia kondycję seksualną, przez co wydłuża czas trwania stosunku, a także zwiększa czerpaną z niego przyjemność. Afrodyzjaki znane są ludzkości od lat, a ich skuteczność została naukowo potwierdzona. Ich nazwa pochodzi od imienia Afrodyty – greckiej bogini miłości, pożądania i piękna. Za afrodyzjaki naturalne uznaje się np. czekoladę, truskawki, czy… marchew. Jeśli jednak nasze libido bywa kapryśne – co zdarza się szczególnie w przypadku kobiet ze względu na bardziej skomplikowaną gospodarkę hormonalną – warto wspomóc się sprawdzonym afrodyzjakiem specjalistycznej marki. Są to środki przetestowane laboratoryjnie i są bezpieczne dla ludzi. Choć afrodyzjaki w klasycznym rozumieniu oznaczają naturalne produkty spożywcze, w naszej ofercie znajdziesz nie tylko krople i suplementy diety. Możesz wspomóc swoje libido przy użyciu żelu lub sprayu. Będzie to pomocne szczególnie wtedy, kiedy stresujesz się stosunkiem z partnerem, na który od dawna czekałaś. W takiej sytuacji zaciskają się mięśnie gładkie, przez co penetracja może być utrudniona – tutaj z pomocą przychodzą właśnie afrodyzjaki dla kobiet. Poniżej przybliżymy Ci nieco działanie każdego rodzaju dostępnych u nas środków.

Afrodyzjaki w tabletkach

Tabletki pobudzające libido i poprawiające sprawność seksualną kojarzą się głównie z mężczyznami. Niebieska tabletka odmieniła życie wielu Panów. Odpowiednie kapsułki mogą być stosowane również przez kobiety. Afrodyzjak dla niej działa w podobny sposób jak popularne suplementy dla mężczyzn. Pobudza krążenie krwi i zwiększa ukrwienie pochwy. Dzięki temu, że genitalia zostają pobudzone „od wewnątrz”, naturalnie zwiększa się kobiece pożądanie. Efekt ten utrzymuje się przez jakiś czas i pozwala na odbycie komfortowego stosunku. Jeśli masz problemy z libido, zastanów się także nad zakupem lubrykantu. Zawsze dokładnie czytaj załączone do tabletek instrukcje i trzymaj się zalecanej dawki.

Afrodyzjaki w żelu lub w sprayu

Stymulować swoje pobudzenie możesz także od zewnątrz. Spraye stymulujące działają głównie na wulwę, czyli zewnętrzne części narządów intymnych. Poprawiają ukrwienie łechtaczki i warg sromowych, zapewniając przyjemne doznania. Niektóre z żeli i sprejów zawierają mentol, który wywołuje miłe uczucie chłodzenia. Mamy w ofercie także żele rozgrzewające – z nimi czeka Cię gorący wieczór u boku partnera lub sam na sam ze sobą. Niektóre żele nie nadają się do użytku wewnętrznego, chyba że producent w ulotce podał inną informację. Dostępne są także żele poprawiające elastyczność pochwy, dzięki czemu będziesz ciaśniejsza niż zwykle, a seks będzie niezwykle komfortowy i bezbolesny. Dla swojego bezpieczeństwa zawsze czytaj ulotki dołączone do zakupionych produktów.

Afrodyzjaki w kroplach

Stosowane bezpośrednio poprzez wlanie kilku kropel pod język, albo pośrednio – rozpuszczone w napoju. Większość z nich nie ma wyraźnego smaku, dlatego możesz doprawić nimi na przykład ulubioną herbatę czy wino. Tego typu krople są najczęściej odpowiednie i dla niej, i dla niego. Głównym składnikiem tych środków jest najczęściej L-Arginina. Obok niej, na liście składników widnieją często dodatkowe witaminy. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, przeczytaj ulotkę szczególnie wnikliwie i upewnij się, że krople na pewno są dla Ciebie bezpieczne. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, pokaż mu opakowanie wybranego środka i nie zapomnij wspomnieć o stosowanych aktualnie lekach. Wszystko w porządku? Możesz więc śmiało przystąpić do zabawy!