Sklep erotyczny » Akcesoria BDSM » Bicze i łaskoczące piórka

Wyświetlanie 1–36 z 85 wyników

BK Gerte Herz Sili.

28,44 

Black Whip with Realistic Silicone Dildo – Black

61,85 

BLAZE PADDLE PINK

41,06 

Feather Tickler Black – Boss Series Fetish

6,45 

Feather Tickler Pink – Boss Series Fetish

6,45 

Feather Tickler Purple – Boss Series Fetish

6,12 

Feather Tickler Red – Boss Series Fetish

6,12 

Fetish Boss Series Whip red

10,35 

Kinky whipp black 42 cm whipp

19,34 

Le Peitsche 45 cm

45,96 

Ouch – Elegant Paddle – Titanium Grey

31,02 

Pejcz – Pejcz duży biały

60,87 

Pejcz – Whip Pink(różowy)

5,15 

Pejcz- Me You Us Tease And Please Silicone Flogger Black

12,63 

Pejcz- Paddle Party Hard Hot Spot

28,63 

Pejcz- Paletta Hand Paddle black

24,89 

Pejcz-24915321000 BK Feder Herz sw-Piórka

24,07 

Pejcz-24915323000 BK Feder Herz pink-Piórka

24,07 

Pejcz-24921213000 BK Feder rot/schwarz-Piórko

37,20 

Pejcz-BK Feder Bow schwarz

21,45 

Pejcz-Black Feather Tickler

29,95 

Pejcz-Black Silicone Tickler

23,81 

Pejcz-Black Tickler – Long

22,97 

Pejcz-BLAZE FLOGGER

26,54 

Pejcz-BLAZE PADDLE PURPLE

31,98 

Pejcz-BLAZE WHIP BLACK

32,89 

Pejcz-BLAZE WHIP PURPLE

28,26 

Pejcz-Fetish Boss Series Bat

172,26 

Pejcz-FF FIRST TIME FLOGGER

17,17 

Pejcz-FF FRISKY FEATHER DUSTER RED

31,51 

Pejcz-FFLE FANTASY LOVE PADDLE

54,44 

Pejcz-Frusta a frange Line Whip pink

26,01 

Pejcz-Frusta a frange Several Flogger red

13,89 

Pejcz-Frusta a frange Squash Whip pink

13,78 

Pejcz-Frusta Indy Flog Whip pink

24,51 

Pejcz-Frustino Hand Riding Crop black

22,27 

Lubisz ostrzejsze zabawy i jesteś gotowy na wpuszczenie nowych gadżetów do swojego łóżka? Wybranie odpowiedniego bicza, pejcza lub packi może nie być najłatwiejszym zadaniem… Szczególnie jeśli zobaczysz, jak wiele rodzajów tych produktów dostępnych jest w naszym sklepie. 🙂 Dobieraj zabawki, kierując się nie tylko ich kuszącym wyglądem, ale także swoim stopniem zaawansowania w BDSM. Zapoznaj się z każdym rodzajem tych gadżetów w naszej małej ściągawce. Co wybierzesz do swoich niegrzecznych zabaw?

Bicze

Uderzenia zadawane biczem są najboleśniejsze, a sam bicz jest ciężki do kontrolowania. Długi bicz może przy uderzeniu owinąć się wokół ciała. Może zostawiać czerwone ślady, a zastosowany z dużą siłą cienki skórzany sznurek jest w stanie rozciąć skórę jak żyletka. O ile taki efekt wręcz pożądany jest przez wprawnych, zaawansowanych miłośników ostrych zabaw, zdecydowanie nie jest to zabawka dla początkujących. Niewprawiony użytkownik może z łatwością przypadkiem zrobić krzywdę sobie lub partnerowi.

Pejcze

Pejcze to gadżety erotyczne pozwalające na nieco delikatniejszą chłostę. Zbudowane z wygodnego uchwytu i mnóstwa skórzanych (lub wykonanych z innego materiału) frędzelków. Można rozpocząć zabawę z nimi od delikatnego przesuwania pejczem po ciele, przechodząc do łagodnych uderzeń, aż do mocnego, przyjemnie bolesnego chłostania. Czujesz ten dreszczyk emocji? Uderzenia pejczem są o wiele łatwiejsze do kontrolowania w porównaniu do bicia pejczem. Ciężej tu o niezamierzoną krzywdę i uszkodzenie ciała, dlatego taką zabawkę mogą wybrać nawet początkujący amatorzy BDSM. Niektóre modele mają uchwyt w formie dildo. Można więc najpierw uwodzić partnera delikatnym masażem pejczem, później przejść do bicia, a kiedy jest naprawdę nieposłuszny, zaaplikować mu zabawkę do odbytu lub pochwy. W trosce o bezpieczeństwo nie używaj w tym celu gadżetów do tego nieprzeznaczonych.

Palcat

Nazywany inaczej batem, to narzędzie podobne do tych stosowanych w sportach jeździeckich do poganiania konia. Składa się z twardej, cienkiej pałeczki i zamontowanego na jej końcu kawałka skórki. Odpowiedni do dawania delikatnych i mocniejszych klapsów. Możesz nimi poganiać swojego partnera, aby zachęcić go do spełniania Twoich erotycznych pragnień. Bezpieczny dla początkujących, ale znajdzie swoje zastosowanie także w kolekcjach zaawansowanych osób. Trudno nim zrobić krzywdę, choć zastosowany z odpowiednią siłą z pewnością zostawi seksowne, czerwone ślady na skórze. Można wybrać także palcat składający się jedynie z pałki, wykonanej np. z drewna bukowego. To również doskonały sposób na ukaranie niegrzecznego partnera.

Packi

Zdecydowany faworyt miłośników porządnych klapsów. Przeznaczone szczególnie do bicia po pośladkach. Packi to nieduże deseczki, często o intrygującym, estetycznym designie. Mogą być pokryte skórą i mieć wyciętą dziurkę w kształcie serca. Zostawi ona ciekawy ślad na ciele. Uderzenie taką packą jest o wiele mocniejsze niż zwykły klaps dłonią. Wszystko dzięki twardemu materiałowi i większej powierzchni. Ból jest przyjemny, rozchodzi się po tkance tłuszczowej i mięśniach. Nie jest tak skoncentrowany jak w przypadku biczy i palcatów. Packi to jedne z najpopularniejszych zabawek BDSM, odpowiednie również dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tego typu zabawami. Są proste w użyciu i trudno nimi kogoś poważnie skrzywdzić.

Łaskoczące piórka

Delikatny gadżet do kuszenia i drażnienia. Składa się z patyczka, na którego końcu zamontowane są kolorowe piórka. Łaskotki to świetny sposób na grę wstępną, zanim przejdziecie do ostrzejszych zabaw. Warto mieć je w swojej kolekcji. Najlepiej działają w połączeniu z opaskami na oczy – nieprzygotowane na łaskotki ciało jest na nie o wiele bardziej wrażliwe.