Sklep erotyczny » Akcesoria BDSM » Kajdanki BDSM

Wyświetlanie 1–36 z 100 wyników

5261340000 Love Cuffs black-Kajdanki

56,45 

Adjustable Leather Handcuffs – Black

36,32 

Adjustable Leather Handcuffs – Pink

36,32 

Adjustable Leather Handcuffs – Purple

36,32 

Ankle cuffs Party Hard Tricky

36,94 

Beginner”s Handcuffs – Black

18,06 

Beginner”s Handcuffs – Metal

14,42 

Beginner”s Handcuffs – Pink

18,06 

Beginner”s Handcuffs – Purple

18,06 

Beginner”s Handcuffs – Red

18,06 

Beginner”s Handcuffs Furry – Pink

18,06 

Beginner”s Handcuffs Furry – Purple

18,06 

Beginner”s Handcuffs Furry – Red

18,06 

Beginner”s Handcuffs Furry – White

18,06 

BLAZE ANKLE CUFFS PINK

36,35 

BLAZE DELUXE ANKLE CUFFS

61,24 

Cuffs Party Hard Bizzare

44,00 

Cuffs Party Hard Masquerade

46,05 

Fetish Boss Series Handcuffs 3 cm Red Lline

30,07 

Fetish Boss Series Handcuffs 4 cm Red Lline

34,78 

Fetish Boss Series Handcuffs with cristals 3 cm Red Line

26,09 

Fetish Boss Series Handcuffs with cristals 3 cm Silver

26,09 

Fetish Boss Series Handcuffs with studs 3 cm

31,31 

Furry Handcuffs – Cheetah

16,41 

Furry Handcuffs – Pink

16,41 

Furry Handcuffs – Purple

16,41 

Furry Handcuffs – Tiger

16,41 

Furry Handcuffs – White

16,41 

Furry Handcuffs – Zebra

16,41 

Hand Cuffs – Leopard

11,92 

Hand Cuffs – Metal

11,92 

Handcuffs black

56,45 

Handcuffs” Love Cuffs” red

56,45 

Kajdanki – Kajdanki męskie na ręce białe

73,32 

Kajdanki – Kajdanki męskie, z karabińczykami, białe

73,32 

Kajdanki – Love Cuffs Blue ( niebieski )

6,91 

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z BDSM? Literka B w tym skrócie odpowiada za „bondage”, czyli krępowanie ruchów ciała. Jednym ze sposobów na bondage jest wiązanie linami. Drugim – o wiele popularniejszym i mniej skomplikowanym – użycie kajdanek. To właśnie od nich wiele osób zaczyna zabawy w dominację. Choć gadżet ten wydaje się prosty i nieskomplikowany, nie przeszkodziło to producentom w wymyśleniu przeróżnych typów, modeli i wzorów tych produktów. Nawet jeśli dopiero zaczynasz z tym tematem, z pewnością widziałeś już gdzieś kajdanki, które od razu kojarzą się z sex-shopami. Chodzi tu o fikuśne różowe kajdanki z futerkiem. To wręcz symbol wymyślnych zabaw w pościeli. Takie kajdanki często kupowane są jako figlarny prezent na osiemnastkę. Kupisz je w naszym sklepie, ale oczywiście posiadamy też modele bardziej stylowe i zaawansowane.

Kajdanki metalowe

Do złudzenia przypominają te stosowane przez policję. Z tymi kajdankami sam możesz przyjąć rolę bardzo złego policjanta i ukarać niegrzecznego przestępcę, nie martwiąc się, że będzie się zbytnio bronił. Z pewnością ulegnie Twoim rozkazom.

Kajdanki z futerkiem

Jak już wspominaliśmy, puszystymi kajdankami z futerkiem często obdarowuje się osoby wkraczające w dorosłość. Jest to prezent z humorem, ale też praktyczny. Sprawdzi się także jako prezent na urodziny, walentynki, wieczór panieński i kawalerski. Wiele osób stosuje takie kajdanki, aby podgrzać atmosferę w sypialni. Przecież BDSM to nie tylko ból. Można używać kajdanek w romantycznej atmosferze. Zapal świeczki, zakuj partnera, a jeśli chcesz, skorzystaj z opaski na oczy. Subtelnymi ruchami rozpalaj jego/jej ciało, które teraz, niemal bezbronne, odkryje przed Tobą wszystkie tajemnice.

Kajdanki z futerkiem są odpowiednie dla początkujących i zwykle wyposażone w prosty, łatwy do złamania zamek. To najprostsze kajdanki i zwykle nie mają możliwości regulacji.

Kajdanki skórzane

Wykonane z prawdziwej lub syntetycznej skóry, te kajdanki mają zdecydowanie bardziej ostry, mroczny design. Ciasno zapięte dokładnie przylegają do skóry. Niektóre modele mają po wewnętrznej stronie delikatne futerko, które zapobiega odparzeniom od potu przy długich, intensywnych sesjach. Takie kajdanki można założyć na nadgarstki lub kostki. W niektórych zestawach dostępnych u nas znajdziesz też skórzaną obrożę z łańcuchem.

Kajdanki z prętem rozporowym

Gadżet raczej dla tych bardziej wtajemniczonych. Zamiast ciasno związywać razem nadgarstki, rozpychają je. Dzięki temu Twoja niegrzeczna ofiara nie będzie mogła się bronić, na przykład zarzucając związane ręce na Twoją szyję. Kontrola nad jej ciałem należy teraz tylko do Ciebie. Pręt rozporowy można regulować, aby pasował do rozpiętości rąk Twojego partnera.

Jak bezpiecznie używać kajdanek?

Najważniejszą, podstawową zasadą wszystkich aktów BDSM jest ustalenie słowa bezpieczeństwa, tzw. safe word. Takie słowo powinno brzmieć dość absurdalnie i nieseksownie (np. „buraczki”), aby natychmiast dać znać, że zabawa powinna zostać przerwana. Obie strony powinny znać i pamiętać to słowo, a używać należy go wtedy, kiedy działanie partnera się nam nie podoba i sprawia nadmierny ból lub dyskomfort.

Kolejną zasadą używania kajdanek jest nieskuwanie partnera zbyt mocno. Upewnij się, że kajdanki są dobrze dopasowane do ciała, ale przy tym nie ograniczają dopływu krwi do dłoni lub stóp. Jeśli wybrałeś zestaw z obrożą, również nie zapinaj jej zbyt ciasno. Ograniczenie dopływu krwi może powodować bardzo poważne problemy zdrowotne, a nawet zagrażać życiu. Zawsze uważaj, aby praktyki BDSM podobały się wszystkim osobom w nich uczestniczącym i były dla nich bezpieczne.