Sklep erotyczny » Akcesoria BDSM » Klipsy na sutki i łechtaczkę

Wyświetlanie 1–36 z 50 wyników

Barrel Tit Clamps with Chain (pair)

99,32 

BK Nipple Drops

34,57 

BK silicone nipple c

59,07 

BK-Spreader String

87,08 

BLAZE DELUXE NIPPLE & CLIT CLAMPS

35,99 

BLAZE DELUXE NIPPLE CLAMPS

28,72 

Clams Party Hard Dare You

47,21 

Clams Party Hard Darkside

35,17 

Clams Party Hard Good Vibes

25,25 

Clams Party Hard Lust

15,45 

Clams Party Hard Spiky

24,47 

FFS Alligator Nipple Clamps

35,00 

Kinky clamps black nipple clamps

13,36 

Kinky Pleasure – Hard Attack

37,43 

Ribbon Nipples Clamps

14,94 

STEAMY SHADES Adjustable Feather Nipple Clamps

50,95 

STEAMY SHADES Adjustable Tweezer Nipple Clamps

45,31 

STEAMY SHADES Ball Gag with Nipple Clamps

116,90 

STEAMY SHADES Collar with Leash and Nipple Clamps

116,90 

STEAMY SHADES Endurance Butterfly Nipple Clamps

36,27 

STEAMY SHADES Tweezer Intimate Nipple Clamps

36,27 

Stymulator- Exclusive Nipple Clamps No.1 – Fetish Boss Series

20,69 

Stymulator- Exclusive Nipple Clamps No.10 – Fetish Boss Series

21,51 

Stymulator- Exclusive Nipple Clamps No.11 – Fetish Boss Series

23,51 

Stymulator- Exclusive Nipple Clamps No.12 – Fetish Boss Series

27,54 

Stymulator- Exclusive Nipple Clamps No.13 – Fetish Boss Series

9,72 

Stymulator- Exclusive Nipple Clamps No.14 – Fetish Boss Series

11,72 

Stymulator- Exclusive Nipple Clamps No.15 – Fetish Boss Series

25,23 

Stymulator- Exclusive Nipple Clamps No.16 – Fetish Boss Series

14,01 

Stymulator- Exclusive Nipple Clamps No.2 – Fetish Boss Series

17,36 

Stymulator- Exclusive Nipple Clamps No.3 – Fetish Boss Series

17,36 

Stymulator- Exclusive Nipple Clamps No.4 – Fetish Boss Series

11,36 

Stymulator- Exclusive Nipple Clamps No.5 – Fetish Boss Series

21,51 

Stymulator- Exclusive Nipple Clamps No.6 – Fetish Boss Series

10,39 

Stymulator- Exclusive Nipple Clamps No.7 – Fetish Boss Series

12,73 

Stymulator- Exclusive Nipple Clamps No.8 – Fetish Boss Series

12,73 

Sutki i łechtaczka to jedne ze stref erogennych człowieka. W zależności od osoby, sutki mogą odznaczać się szczególną wrażliwością na dotyk i temperaturę, lub być na nie raczej obojętne. Zapewne każda osoba, która debiut seksualny ma już za sobą, eksperymentowała choć raz z pieszczotami sutków. Czy to przez zwykły masaż, czy przez podszczypywanie, lizanie, a nawet gryzienie. Niektóre osoby, dzięki odpowiedniej stymulacji tych obszarów, mogą osiągnąć orgazm sutkowy. Być może jesteś jedną z nich?

Choć te akcesoria mogą kojarzyć się z praktykami BDSM, sprawdzą się również gdy waniliowy seks zaczyna Ci się nudzić. Użycie zacisków na sutki może być wtedy dobrym pomysłem. To doskonały sposób na dodanie odrobiny pikanterii do swojego życia seksualnego. Regulowane zaciski na sutki pozwolą ci na nowo poznać swoją wrażliwość, być może otworzą cię na wiele nowych doświadczeń i rodzajów orgazmów.

Klipsy na sutki mają szansę na powodzenie w Twojej sypialni, jeśli już wiesz, że podoba Ci się ich szczypanie i podgryzanie. Mogą też „dotrzeć” do sutków nieco mniej wrażliwych – być może polubisz ten rodzaj pieszczot, jeśli wykonywany będzie z większą siłą?

Zaciski na sutki jako ozdoba

Zaciski na sutki to nie tylko akcesoria BDSM, mogą być noszone także jako kusząca erotyczna biżuteria. Tu sprawdzą się szczególnie modele z ozdobami, takimi jak: łańcuszki, kryształki i piórka. Wszystko to będzie pięknie mienić się w delikatnym świetle, kiedy wykonasz dla swojego partnera czy partnerki uwodzicielski taniec.

Zaciski na sutki – dla kogo?

Akcesoria te przeznaczone są nie tylko dla kobiet – choć to one zwykle seksownie pozują na opakowaniach. Mężczyźni również mogą być wrażliwi na ten rodzaj stymulacji. Warto otworzyć się na nowe doświadczenia i eksperymentować z akcesoriami BDSM.

Zaciski na łechtaczkę – co to takiego?

Jeśli jesteś nowa w świecie erotycznie przyjemnego bólu, zaciski na łechtaczkę mogą Cię konkretnie przestraszyć. Na pierwszy rzut oka przypominają trochę dużą wsuwkę do włosów, w dodatku często ich końcówki ozdobione są wiszącymi perełkami. Dzięki nim możesz poczuć się w łóżku jeszcze bardziej atrakcyjna i pożądana. Tak naprawdę w zabawie z zaciskami nie ma się czego bać. Zacisk na łechtaczkę nie różni się zbyt od klipsów zakładanych na sutki – a te przecież nie wydają się tak ekstremalne, prawda? Co prawda i te, i te trzeba stosować z należytą ostrożnością. Nie jest to jednak trudne – wystarczy słuchać swojego ciała.

Jak działają zaciski na łechtaczkę?

Ten gadżet może pomóc ci osiągać silniejsze orgazmy. Jak to działa? Zacisk ogranicza dopływ krwi do łechtaczki, po chwili zaś ponownie pozwala jej płynąć. Właśnie te zmiany dają dużą przyjemność. Niektóre osoby po prostu lubią, kiedy łechtaczka jest ściskana i zgniatana – jeśli jesteś jedną z nich, z pewnością docenisz te akcesoria.

Zaciski jako biżuteria erotyczna

Zaciski na łechtaczkę, tak samo jak klipsy na sutki, mogą być stosowane jako biżuteria erotyczna. Ich dolna część często ozdobiona jest wiszącymi kryształkami. Taką biżuterię można nosić przez dłuższy czas, na przykład, kiedy jesteś na imprezie z partnerem. Świadomość tego, co dzieje się w Twoich majtkach i jaką przyjemność Ci to sprawia, będzie łechtać i rozgrzewać jego myśli. A kiedy wrócicie do domu… z pewnością czeka was gorąca noc. Pamiętaj jednak, że gdy nosisz taki klips na dłużej, powinnaś poluźnić nieco zacisk. Krew powinna docierać do łechtaczki w miarę swobodnie, a Ty powinnaś czuć tylko deikatny ucisk. Ograniczanie przepływu krwi na długi czas może być bardzo niebezpieczne.