Sklep erotyczny » Akcesoria BDSM » Kneble do ust

Wyświetlanie 1–36 z 40 wyników

Ball gag Party Hard Bare

23,22 

Ball gag Party Hard Charmer L

46,05 

Ball gag Party Hard Charmer M

41,40 

Ball gag Party Hard Charmer S

33,71 

BK Knebel Sil. Ring

54,70 

BK Knebel Silikon M

56,45 

BLAZE DELUXE BREATHABLE BALL GAG

45,51 

BLAZE ULTIMATE BONDAGE SET

148,20 

Brace Ball Gag – Black

32,66 

Brace Ball Gag – Red

32,66 

Breathable Ball Gag – With Roughend Denim Straps – Black

27,37 

Easy Dog Gag (nero)

39,59 

Gag Party Hard Sequin

23,03 

Knebel klein schwarz

34,57 

Knebel-24904201001 BK Mundknebel sw-Knebel

32,81 

Knebel-24919901001 BK Mundknebel-Knebel

43,32 

Knebel-Ball Gag – Fetish Boss Series

17,75 

Knebel-Ball Gag – Fetish Boss Series

17,75 

Knebel-Ball Gag – Fetish Boss Series

16,76 

Knebel-Ball Gag (rossa)

13,83 

Knebel-Ball Gag With PVC Ball – Black

46,84 

Knebel-BK Knebel Silik.pink

43,32 

Knebel-BLAZE BALL GAG WITH PAINTING EDGE BLACK

35,79 

Knebel-BLAZE BREATHABLE BALL GAG

34,72 

Knebel-Breathable Ball Gag (rosa)

13,58 

Knebel-Breathable Ball Gag (rosso)

13,58 

Knebel-Easy Belt Ring Gag (nero)

17,30 

Knebel-FF BALL GAG WITH DILDO BLACK

97,31 

Knebel-FF BEGINNERS OPEN MOUTH GAG

31,51 

Knebel-FF BREATHABLEBALL GAG

34,33 

Knebel-FF EXTREME SPIDER GAG

57,24 

Knebel-FF LIMITED EDITION BREATH BALL GAG

36,35 

Knebel-FF OPEN MOUTH GAG

48,96 

Knebel-O-ring Gag – Fetish Boss Series

14,76 

Knebel-SCANDAL SILICONE STOPPER GAG

60,59 

Li Mundknebel Ring

43,32 

Podczas namiętnego seksu może być trudno o zachowanie ciszy. Z gardła wyrywają się nie tylko słodkie westchnienia i delikatne pojękiwania. Jeśli praktykujemy BDSM, ciężko powstrzymać się od krzyku po soczystym klapsie lub uderzeniu batem. Robienie hałasu nie zawsze będzie podobać się osobie dominującej i może ona uznać, że czas partnera nieco uciszyć. W usta naszej seksualnej ofiary zawsze można wepchnąć na przykład zdjęte z niej majtki, te jednak bardzo łatwo wypluć. I tu z pomocą przychodzi knebel. Niegrzeczny partner tak prosto się go nie pozbędzie.

Ball gag

Kneble do ust dostępne są w kilku wariantach, a najpopularniejszym z nich jest zdecydowanie ball gag. Ikona BDSM – czerwona plastikowa kulka na czarnym skórzanym pasku. Oczywiście ball gagi dostępne są w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twojej estetyce.

Bar gag

Innym rodzajem knebli są bar gagi. Od ball gagów różnią się tym, że zamiast kulki mamy wałeczek. Stosuje się je dokładnie tak samo, jednak nie wymagają tak szerokiego otwarcia ust jak kneble z kulką. Bar gagi mogą przybierać przeróżne kształty, które ułatwią odgrywanie ról. Znajdziesz u nas na przykład bar gag w kształcie kości, dla niegrzecznych piesków i nieposłusznych suczek. A jeśli role play to nie Twoja bajka, postaw na bar gag prosty, klasyczny.

Jak wybrać dobry knebel?

Przy wyborze knebla warto kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem i higieną. Są to przecież akcesoria wielorazowego użytku, które wkładamy do ust i trzymamy tam przez dłuższy czas. Niezachowanie odpowiedniej higieny może prowadzić do infekcji i chorób, a w BDSM nie chodzi przecież o faktyczną, trwałą krzywdę. Wybieraj akcesoria z materiałów niskoporowatych, takich jak plastik lub silikon. Są one łatwe w czyszczeniu – wystarczy umyć je wodą z mydłem, spryskać sprayem dezynfekującym lub użyć środka dedykowanego do czyszczenia seks-gadżetów. Istnieją również kneble materiałowe i skórzane, jednak z nimi należy obchodzić się ostrożnie. Ich czyszczenie może być nieco skomplikowane, a całkowita dezynfekcja niemal niemożliwa. Dla zachowania higieny nie dziel się swoim kneblem z innymi osobami i nie używaj tych zabawek jeśli w Twojej jamie ustnej znajdują się ranki, infekcje lub stany zapalne.

Kneble a bezpieczeństwo

Wiesz już zapewne, że podczas praktyk BDSM bardzo istotne jest słowo bezpieczeństwa. Tutaj jednak knebel stoi na przeszkodzie – uciszony partner nie jest przecież w stanie mówić. Jest to z jednej strony zaleta, ponieważ uciszone jęki mogą zachęcić do ekspresji poprzez ciało, a więc dodatkowe pieszczoty, aby okazać swoje zadowolenie. Z drugiej strony zatkane usta partnera niosą za sobą pewne niebezpieczeństwo. Wydawane przez niego odgłosy mogą w jakimś momencie przestać być elementem waszej zabawy, a przerodzić się w błaganie o pomoc. Aby nikomu nie stała się krzywda, przed użyciem knebla ustalcie znak wizualny. Powinien on być wyraźny i nie przypominać żadnego ruchu, który naturalnie można wykonać w trakcie seksu. Nie powinno więc to być np. podrapanie po plecach, czy wczepienie się paznokciami w pośladek. Naszą propozycją jest na przykład poruszanie „skrzydełkami” tak jak robi się to podczas tańczenia słynnych „kaczuszek” lub klaśnięcie dwa razy w dłonie. Możecie skorzystać z tego pomysłu lub wymyślić własny znak dostosowany do rodzaju zabaw. Weźcie pod uwagę to, czy wasz kochanek będzie dodatkowo związany. W jaki sposób zakomunikuje potrzebę przerwania aktu? Podejdźcie do tego zadania z powagą i przeanalizujcie wybrany przez was gest.