Wyświetlanie 1–36 z 63 wyników

Augenmaske Spitze

21,00 

Benda blindfold patch

13,89 

BK Kopfmaske I Wet

45,96 

BK Maske Mund sw

43,32 

BLAZE BLINDFOLD PINK

29,81 

BLAZE DELUXE BLINDFOLD

27,53 

Blindfold Mask BLACK

10,99 

Blindfold Mask PINK

10,93 

Blindfold Mask RED

11,11 

Butterfly Mask BLACK

20,74 

Butterlfly Mask PINK

20,60 

Extreme Mesh Balaclave with D-Ring

54,54 

Extreme Zipper Mask with Mouth Zipper

54,54 

FFS Deluxe Fantasy Love Mask

29,31 

Kinky mask black mask

9,50 

Love Mask – Boss Series Fetish

13,64 

Love Mask Black – Boss Series Fetish

8,17 

Love Mask Pink – Boss Series Fetish

7,84 

Love Mask Red – Boss Series Fetish

7,84 

Maschera mistery black

14,90 

Maschera spikes black

14,90 

Mask Party Hard Shy Black

18,37 

Mask Party Hard Shy Pink

18,37 

Maska- Me You Us Tease And Please Padded Blindfold Black

7,53 

Maska-24902343001 BK Bondage Schal r-Opaska

37,20 

Maska-24903821001 BK Kopfmaske Spitze-Maska

43,32 

Maska-Augenmaske

19,70 

Maska-Augenmasken 2er-Set

12,69 

Maska-Black Satin Eye Mask

13,08 

Maska-BLAZE MASQUERADE MASK

26,54 

Maska-Blind Love Augenmas.

12,25 

Maska-FF DELUXE FANTASY LOVE MASK

28,61 

Maska-FF EXTREME THE INTRUDER HOOD

48,17 

Maska-FF LIMITED EDITION SATIN LOVE MASK

17,17 

Maska-FF PLEASURE TAPE BLACK 9M

22,89 

Maska-FF SATIN LOVE MASK – BLACK

18,63 

BDSM ma wiele twarzy, a niektóre z nich są zakryte rozmaitymi maskami. Mogą to być zmysłowe maski na oczy, które idealnie dopełnią seksowną stylizację. Twarz może być też zakryta odważną maską na całą głowę. Ten drugi wariant dostępny jest z otworami na oczy i usta, przypomina więc kominiarkę. Możesz u nas zakupić także maski bez otworów na oczy, przepaski na oczy i zabawne maseczki do snu/ jak do snu. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie. A jeśli jeszcze nie wiesz, jaka maska będzie odpowiednia, trochę Ci o nich opowiemy.

Maski w stylu weneckim

Maski tworzone na wzór masek weneckich niektórym mogą przypominać maski noszone przez superbohaterów (swoją drogą, to też ciekawy pomysł na role play :)). Świetnie komponują się z seksowną bielizną lub skórzaną uprzężą. Okrywają twarz delikatną osłoną tajemnicy i erotycznego wdzięku. Mogą być wykonane ze skóry, gumy, czy pokryte koronką. Taka maska znajdzie zastosowanie nie tylko w sypialni, ale też jako element stroju na imprezę lub bal karnawałowy. Podkreśli piękno Twoich oczu, przykuje uwagę partnera do ich dzikiego blasku.

Przepaski na oczy

Pozycja obowiązkowa w każdej kolekcji erotycznych akcesoriów. Prosty element wykonany z przyjemnego w dotyku materiału, np. satyny, przypomina elegancki szal. Zakryte przepaską oczy pozwalają na rozbudzenie pozostałych zmysłów. Dzięki temu nawet delikatne pieszczoty będą odczuwane znacznie intensywniej.

Maski na całą twarz

Przypominają kominiarkę, mogą być wyposażone w otwory na oczy i usta lub nie mieć ich wcale. Wykonywane są z rozmaitych materiałów, takie maski mogą być zrobione z bawełny, nylonu, lateksu, gumy lub skóry. Twarz to bardzo istotna część ciała – właśnie na nią zwracamy uwagę najbardziej, pozwala nam na szybkie rozpoznanie człowieka i jego emocji. Zakrycie twarzy spełnia różne funkcje i noszona może być zarówno przez osobę dominującą, jak i uległą. Założenie takiej maski niejako pozbawia człowieka tożsamości. Uległa osoba w masce umownie przestaje być osobą, staje się po prostu obiektem seksualnym. Jest to pożądany element poniżenia. Dominant może zaś skryć swoje oblicze i nie pokazywać żadnych emocji, być surowym, beznamiętnym. Z taką maską możesz zapomnieć o tym, kim byłeś do tej pory. Daj się ponieść fantazji i wejdź w zupełnie nową rolę.

Maseczki na oczy

Takie maseczki są bardzo przydatne w życiu łóżkowym, nie tylko tym seksualnym. Wiele osób zakłada takie maski do snu, aby ograniczyć dostęp światła i nie dać się obudzić pierwszym promieniom słońca lub uprzyjemnić sobie popołudniową drzemkę. Dostępne w wariancie klasycznym jednokolorowym, a także z zabawnymi napisami. Te drugie to fajny pomysł na żartobliwy prezent na osiemnastkę, wieczór panieński i kawalerski. Takiej maski możesz oczywiście używać podczas seksu – spełnia tę samą rolę co przepaska na oczy. „Wyłącza” zmysł wzroku, co naturalnie powoduje wyostrzenie pozostałych zmysłów. Odczujesz intensywniej nie tylko dotyk, ale też zapach, a Twoje uszy staną się bardziej wrażliwe na dźwięki.

Maski a bezpieczeństwo

Kiedy chcesz spróbować praktyk BDSM, powinieneś zadbać o bezpieczeństwo swoje i partnera. Bardzo ważne jest ustalenie znaku bezpieczeństwa, który natychmiast zakończy zabawę, jeśli Ty lub partner poczujecie się niekomfortowo. Maski można stosować z kneblem, a warianty lateksowe bez otworu na usta również nie sprzyjają wyraźnemu mówieniu. Dlatego obok słowa bezpieczeństwa w zanadrzu powinniście mieć także wyraźny i zrozumiały gest. Zarówno słowo bezpieczeństwa jak i znak wizualny nie powinny być czymś, co możecie zrobić naturalnie podczas seksu. Nie powinno się więc używać takich słów jak „przestań” (słyszenie takich słów jest wręcz pożądanie podczas rape-play). Zamiast tego lepiej wybrać nieseksualne słowo, takie jak np. „buraczki”. Jeśli chodzi zaś o znak wizualny, nie stosujmy w tej roli np. uszczypnięcia w pośladek lub uderzenia w policzek. Zamiast tego można klasnąć w dłonie. Słowo i znak bezpieczeństwa powinno być dobrze znane i zapamiętane przez wszystkie osoby uczestniczące w zabawie. Zawsze reaguj na potrzeby partnera i natychmiast przerwij akt, jeśli użył znaku. Sprawdź, czy wszystko w porządku i dopiero za zgodą partnera możesz kontynuować stosunek.