Sklep erotyczny » Akcesoria BDSM » Penis plugi BDSM

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Dip Stick Special

89,71 

Full Stop C-Plug with Steel Ring (25mm)

18,23 

Full Stop C-Plug with Steel Ring (28mm)

33,39 

MALESATION Chastity Cage black

92,49 

MALESATION Chastity Cage clear

92,49 

MALESATION Penis Cage Silicone large clear

237,35 

MALESATION Penis Cage Silicone small clear

237,35 

Model 01 – Chastity – 3.5″ – Cock Cage – Black

109,28 

Model 02 – Chastity – 3.5″ – Cock Cage – Black

109,28 

Model 06 – Chastity – 5.5″ – Cock Cage – Black

116,58 

Model 06 – Chastity – 5.5″ – Cock Cage – Transparent

116,58 

Mr. Cock Extreme Line Deep Pearl flexible Penisplug

105,93 

Mr. Cock Extreme Line F*cking Even Deeper Penisplug

131,73 

Pearl Dilator

65,21 

Penis Plug Two-Way Plug

67,83 

Peniskafig 15-teiling

120,33 

Plug- Penisplug mit Siliko

43,32 

Silicone Dilator black 10 mm

69,15 

Solid Mini Plug (10mm)

33,67 

Stymulator-5332890000 Penisplug-Wibrator

37,20 

Stymulator-MINI FUCKER PENISPLUG 8MM

37,36 

Stymulator-SPERMSTOPPER 28MM

34,44 

Sounding – to praktyka seksualna spod znaku BDSM, zaliczana również do zabaw medycznych. Polega ona na wkładaniu podłużnych przedmiotów w cewkę moczową penisa. Miłośnicy soundingu mogą stymulować cewkę moczową przy użyciu długiego lub krótkiego metalowego pręcika (pluga). Można także kupić przyrząd w formie obręczy, która otacza główkę penisa, a dodatkowo zaopatrzona jest w część przypominającą haczyk i zwieńczoną kuleczką, która wchodzi do ujścia cewki. Taki penis plug blokuje ujście nasienia, co pozwala osobie dominującej na jeszcze większą kontrolę. Sounding, jeśli praktykowany w prawidłowy i ostrożny sposób, może być satysfakcjonującą formą aktywności seksualnych. Niektóre z zabawek przeznaczonych do takich zabaw, zaopatrzone są w silniczek wibrujący. Stymulacja cewki moczowej z wibracją zapewni Ci niesamowitą przyjemność, której nie czułeś nigdy wcześniej.

Sounding uważany jest za przyjemny dzięki temu, że pręcik przechodzący przez penis stymuluje nie tylko cewkę i moczowód. Długie pręciki mogą także dosięgnąć przez członek do prostaty. Wiele pałeczek do soundingu ma interesujące formy, przypominające np. sznur z koralików. Poruszanie zabawką włożoną do cewki to forma seksualnej zabawy, dająca odczucia, których nie można powtórzyć w żaden inny sposób.

Jeśli kręci Cię taka forma zabawy, pamiętaj, aby nigdy nie używać do tego przedmiotów do tego nieprzeznaczonych. Używając np. długopisu lub igły możesz łatwo uszkodzić członek lub, w najlepszym przypadku, narazić się na infekcje układu moczowo-płciowego. Pomyśl także o wstydzie, który spotka Cię, jeśli wylądujesz w szpitalu. Zawsze używaj bezpiecznych gadżetów dedykowanych do praktyk BDSM. Zachowuj należytą ostrożność, aby seks lub masturbacja były nie tylko przyjemne, ale też nie groziły uszkodzeniem ciała. Przed przystąpieniem do soundingu po raz pierwszy dobrze będzie z uwagą obejrzeć film instruktażowy na ten temat. Z pewnością znajdziesz je na stronach porno pod hasłem „sounding tutorial”. Nawet jeśli podniecenie bierze górę, upewnij się, że wszystko będzie dla Ciebie bezpieczne.

Klatki erekcyjne

Zwane także klatkami na penisa, klatkami cnoty lub, z angielskiego, chastity cage. Jest to dokładnie to, na co wskazuje nazwa. Jest to męska wariacja na temat pasów cnoty. Zdecydowana większość takich gadżetów zaopatrzona jest w kłódkę i kluczyk. Dominowany mężczyzna zakłada klatkę na penisa, a ona uniemożliwia mu osiągnięcie erekcji. Niemożliwa jest też stymulacja genitaliów, odbycie stosunku płciowego i osiągnięcie orgazmu. Kluczyk zwykle zabiera osoba dominująca, czyli „keyholder”. Takie gadżety wyposażone są w stosunkowo ciasną obręcz okalającą jądra. Nie pozwala ona na zdjęcie zabawki bez otwarcia klatki przez keyholdera. Niektóre klatki erekcyjne przeznaczone są tylko do krótkotrwałego używania, inne można nosić dłużej. Niektóre osoby na przykład decydują się na noszenie klatki przez cały dzień, aby wieczorem keyholder otworzył ją i łaskawie zezwolił na pieszczoty. Praktyki krążące wokół czystości i niewinności wobec partnera to częsty element zabaw BDSM. Stosowane w klatkach erekcyjnych kłódki mogą być wykonane z metalu i zamykane na kluczyk. Wiele zabawek zaopatrzona jest również w plastikowe kłódki jednorazowe. Nie posiadają one zamka na klucz – blokowane są dzięki numerycznemu kodowi. Kłódki plastikowe pozwalają na jeszcze większą kontrolę, ponieważ ich zabezpieczenie jest trudniejsze do złamania niż uszkodzenie klasycznego zamka. W ten sposób można uniknąć oszustw i zyskać pewność, że Twój „ptaszek w klatce” był grzeczny przez cały dzień.