Sklep erotyczny » Akcesoria BDSM » Pompki na sutki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

BAILE – Crazy Beauty Vibrating Niple Sucker

47,43 

Clitoral & Nipple Pump Set Medium – Rose Gold

112,93 

Nipple Erector Set – Black

36,32 

Nipple suckers – Black

47,24 

Pompka- Me You Us Dual Masseuse Silicone Nipple Suckers 2 Pack Purple

18,83 

Pompka-5191460000 BV Nipple Sucker-Wibrator

24,07 

Pompka-BK Vibrating Nipple

76,57 

Pompka-LIT-UP NIPPLE SUCKERS LARGE PINK

24,89 

Pompka-LIT-UP NIPPLE SUCKERS SMALL PURPLE

24,71 

Pompka-Nipple & Clit Suckers 3pcs

53,80 

Pompka-Nipple & Clitoris pump

14,49 

Pompka-NIPPLE PUMP 10 PIECE SET

32,98 

Pompka-NIPPLE SUCKER PAIR IN SHINY PINK

20,04 

Pompka-ON/OFF NIPPLE MASSAGER WITH SUCTION.

45,96 

PRETTY LOVE – Nipple Sucker 12 function

122,54 

Pieszczoty sutków to dla wielu osób obowiązkowy element gry wstępnej. Z pompkami na sutki można odkryć nowy poziom przyjemności. Są łatwe w użyciu, przez co odpowiednie nawet dla osób, które dopiero wychodzą poza ramki waniliowego seksu. Pompki z powodzeniem mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Nadają się do zabaw solo lub z partnerem. Wygodne pompki na sutki zajmą się stymulacją Twoich brodawek, kiedy partner będzie zajęty innymi częściami Twojego ciała. Niektóre modele mają dołączoną dodatkową pompkę na łechtaczkę, mogą być także wyposażone w funkcję wibracji dla jeszcze intensywniejszego efektu.

Jak używać pompek na sutki

Stosowanie pompek na sutki jest niezwykle łatwe, niezależnie od wybranego wariantu. W podstawowych modelach wykonanych z silikonu wystarczy ścisnąć pompkę palcami, a następnie przyłożyć zabawkę do sutka i odpuścić ucisk. Gadżet zassie sutek i pozostanie na miejscu dopóki ponownie nie ściśniesz pompki, i własnoręcznie go nie zdejmiesz. Akcesoria wykonane z plastiku najpierw przykłada się do sutka, a później zasysa brodawkę, zaciągając ruchomy element lub kręcąc wygodnym pokrętłem. Jeśli wybrałeś zestaw z dołączoną pompką na łechtaczkę, zasada jej użycia jest dokładnie taka sama, jak w przypadku pompek na sutki.

Jak działają pompki na sutki

Pompki na sutki zasysają brodawki dzięki mechanizmowi próżniowemu. Podczas używania zabawki krew odpływa z sutków, odczuwane jest przyjemne ssanie. Po zdjęciu tych akcesoriów, krew ponownie napływa do brodawek. Stają się one twarde, napuchnięte, maksymalnie wrażliwe na wszelkie bodźce. Brodawki niektórych osób są naturalnie niezbyt czułe na dotyk i zmiany temperatury. Jest to kwestia indywidualna i nie stanowi powodu do niepokoju. Oczywiście o ile taki objaw nie pojawił się niespodziewanie. Każda nagła zmiana w wyglądzie i wrażliwości brodawek sutkowych powinna być konsultowana z lekarzem.

Dzięki swoim właściwościom, pompki na sutki mogą z powodzeniem być stosowane podczas gry wstępnej, zanim pozwolisz aby piersiami zajął się Twój partner. Dobrym pomysłem jest również założenie pompek przed pójściem pod prysznic, kiedy przygotowujesz się do seksu lub zmysłowej, relaksującej sesji masturbacji. Zdejmij je po wyjściu z kąpieli. Twoje brodawki będą bardzo czułe na dotyk i temperatury, gotowe na intensywne doznania. Identycznie stosuje się pompki na łechtaczkę.

Czy pompki pomagają na wklęsłe sutki?

Brodawki niektórych osób są naturalnie płaskie lub wklęsłe. Może to stanowić problem np. podczas karmienia piersią. Regularne stosowanie pompek może z powodzeniem pomóc w „wyciągnięciu” sutków na zewnątrz. Należy przy tym zaopatrzyć się w cierpliwość. Jeśli wklęsły sutek stanowi kompleks, kuszące może być mocne zasysanie go pompką. Tej pokusie nie należy jednak przesadnie ulegać – stosowanie pompek nie powinno być bolesne, a zbyt silne ssanie może powodować siniaki i późniejszą bolesność. Pompek na sutki możesz używać także poza seksem, noś je np. przez kilkanaście minut każdego dnia po zażyciu kąpieli.

Zdrowie i bezpieczeństwo

UWAGA! Jeśli Twoje sutki nie są naturalnie wklęsłe, a nagle zauważysz wciągnięcie brodawki do środka, nie powinieneś próbować stosowania pompek na sutki. Jak najszybciej udaj się na kontrolę do lekarza. Wciągnięcie sutka, zmiana koloru brodawki, zmiana wrażliwości na dotyk – to jedne z możliwych objawów nowotworu piersi. Dotyczyć on może zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zawsze dbaj o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, oraz regularnie badaj piersi.