Sklep erotyczny » Akcesoria BDSM » Wiązania i kagańce BDSM

Wyświetlanie 1–36 z 150 wyników

24500381101 Samthalsband S-L-Pasek

17,07 

24503131101 Halsband Kette S-L-Pasek

45,96 

24922291101 BK Riemenbody S-L-Bikini

85,33 

Bad Kitty Bondage Set Asia

133,47 

Bed Restraint Vegan

161,48 

BK Hals-Handfessel

63,46 

BK Halsband Strass

60,82 

BK Halsfessel+Leine

43,32 

BK Riemenbody S-L

85,33 

BLAZE DELUXE COLLAR & LEASH

61,24 

BLAZE DOOR SWING

45,43 

BLAZE HOG TIE CROSS BAR

122,37 

Bondage rope 10 (rossa)

24,89 

Bondage Tape Rose

19,95 

Bondage Tape Silver

19,95 

Bondage Tape White

19,95 

Collare con morsetti per capezzoli Leash nipple black

41,48 

Costrittivo Chain Hogtie black

76,45 

Costrittivo Short Arms Restraint black

63,71 

Fetish Boss Series – Collar 2 cm gold crystal

23,92 

Fetish Boss Series – Collar 2 cm silver crystal

23,92 

Fetish Boss Series – Collar 3 cm. red crystal

26,09 

Fetish Boss Series Collar – 2 cm navy blue crystal

23,92 

Fetish Boss Series Collar – 2 cm pink crystal

23,92 

Fetish Boss Series Collar – 2 cm turquoise crystal

23,92 

Fetish Boss Series Collar – 2 cm. red crystal

23,92 

Fetish Boss Series Collar 2cm Red Line

23,02 

Fetish Boss Series Collar with crystals 2 cm gold

18,41 

Fetish Boss Series Collar with crystals 2 cm Red Line

19,33 

Fetish Boss Series Collar with crystals 2 cm silver

20,72 

Fetish Boss Series Collar with crystals 3 cm gold

20,55 

Fetish Boss Series Collar with crystals 3 cm Red Line

20,72 

Fetish Boss Series Collar with crystals 3 cm silver

21,53 

Fetish Boss Series Collar with studs 2 cm

21,75 

Fetish Boss Series Collar with studs 3 cm

18,41 

Fetish Boss Series Collar with studs 3 cm Red Line

22,97 

Liny do krępowania, kagańce na penisa, obroże i smycze – t produkty, które kryją się w skrócie BDSM pod literkami „B” i „D”. Chodzi oczywiście o „bondage” i „discipline”. Wszystko, co znajdziesz w tej kategorii, uprzyjemni Ci sesje spędzane z partnerem. Pozwoli Ci przejąć kontrolę lub kontroli się oddać. Nasze piękne obroże sprawdzą się także przy animal play.

Liny do bondage

Sztuka wiązania ciała linami wywodzi się z Japonii, gdzie znana jest pod nazwą „shibari”. W Kraju Kwitnącej Wiśni krępowanie ciała miało między innymi wymiar artystyczny. My wiążemy(!) shibari niemal wyłącznie z erotyczną estetyką i seksem. Klasyczne liny japońskie wykonane są z jedwabiu, ale znajdziesz u nas również liny bawełniane czy konopne.

Zaawansowani miłośnicy bondage z pewnością zwrócą większą uwagę na dłuższe liny, np. liny do bondage 10 m. Pozwalają one na bardziej skomplikowane wiązania, które, oprócz krępowania ruchów, dają także niesamowite efekty wizualne. Artystycznie skrępowane ciało partnera przyciąga wzrok i wzbudza jeszcze większe pożądanie. Ci zaś, którzy swą przygodę z wiązaniem dopiero zaczynają, mogą skorzystać z lin krótszych. Lina do bondage 2 m pozwoli solidnie związać ręce lub nogi partnera. Warto zacząć od ograniczania ruchów tylko jednej części ciała, zanim przejdziemy do całkowitego krępowania. Upewnijmy się, że bondage nie wywołuje u partnera niepokoju. Jeśli wszystko jest w porządku, możecie bezpiecznie pogrążyć się w świat shibari!

Taśmy do bondage

Oprócz lin do wiązania oferujemy Ci także taśmy do bondage. Użycie ich nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności. To po prostu taśma klejąca, z tym że przeznaczona specjalnie dla kontaktu z człowiekiem. Oznacza to, że jest bezpieczna dla skóry, a kleju łatwo się pozbyć z ciała po zakończeniu zabawy. Stworzona do ograniczania ruchów niegrzecznych partnerów taśma do bondage znajduje zastosowanie m.in. w rape play, kiedy bawicie się w porywacza i ofiarę.

Kagańce

W tej kategorii znajdziesz również kagańce na penisa. Niektóre modele wyposażone są w funkcję wibracji. Taki kaganiec przypomina nieco „klatkę czystości”, jednak zamiast powstrzymywać erekcję i wytrysk, kaganiec nieco w tym pomaga.

Obroże i smycze

Animal play polega na wcielaniu się w uległą rolę zwierzęcia. Najczęściej odgrywane role to niedobre pieski lub niegrzeczne suczki, nieco rzadziej zaś odgrywane są role kotów (te są przecież nieposłuszne z natury). Niektóre osoby dla dodatkowego przyjemnego poniżenia stosują obroże i smycze. Jeśli podoba Ci się taki rodzaj zabawy i chciałbyś wprowadzić te akcesoria do swojej sypialni, wybieraj produkty do tego przeznaczone. Obroża dla psa kupiona w sklepie zoologicznym będzie nie tylko mniej estetyczna, ale także mniej wygodna i bezpieczna dla Ciebie. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie obroże i smycze w rozmaitych kolorach. Od surowych, czarnych, ćwiekowanych, aż po pudroworóżowe obróżki ze słodkimi kryształkami.

Inne ciekawe produkty

W kategorii wiązania i kagańce znajdziesz nie tylko liny do bondage, ale także wiele innych ciekawych akcesoriów. Zamiast liny możesz wybrać ciekawą regulowaną uprząż na ciało, która pozwoli Ci z łatwością skrępować partnera bez konieczności wiązania czegokolwiek. Szybkie, proste i wygodne w użyciu. Ciekawym wariantem dla wyjątkowego upokorzenia jest uprząż-kaganiec na twarz. To wielofunkcyjna zabawka, łącząca w sobie elementy skórzane z przepaską na oczy i kneblem. Posiadamy także specjalne zestawy, które pomogą ci z łatwością przykuć partnera do łóżka. Jeśli BDSM zainteresowałeś się za sprawą „50 twarzy Greya”, poszukaj akcesoriów inspirowanych tym filmem i książkami.