Sklep erotyczny » Akcesoria BDSM » Zabawki medyczne BDSM

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

3-Way Urethral Stretcher

79,73 

BDSM-5202250000 SX Vaginalspekulum-Wziernik

87,08 

BDSM-BESTSELLER – DIVARICATORE VAGINALE DOCTOR JO SPECULUM

22,85 

BDSM-BLAZE WARTENBERG WHEEL

25,17 

BDSM-FFLE WARTENBERG WHEEL

22,89 

BDSM-KINK Spike 5 Wheel Silver

91,71 

BDSM-Master Series Lil Devil Mini Sensation Wheel Black

24,77 

BDSM-Master Series Prick 9 Row Spiked Pinwheel Silver

101,76 

BDSM-Master Series Thorn Double Finger Pinwheel Black

56,64 

BDSM-PINWHEEL

52,50 

BDSM-VAGINA SPECULUM STAINLESS STEEL

61,05 

Collins Speculum – Medium – Brushed Steel

66,59 

Mr. Cock Extreme Line F*cking Deep Penisplug

104,61 

Penis Extender – Black

87,39 

Wheel of Pleasure

50,89 

Wheel Party Hard Heartbreaker

46,45 

Kiedy nudzi nam się klasyczny, waniliowy seks, często sięgamy po role-play. Możemy odgrywać role policjantów i przestępców, zwierzęcia i właściciela, nauczycielki i ucznia. Większość z nas w dzieciństwie przynajmniej raz bawiła się „w doktora”. Jak wiadomo, fascynacja ciałami innych osób nie mija z wiekiem. 🙂 Teraz możesz tę zabawę przenieść na wyższy poziom, stosując dostępne w naszym sklepie zabawki medyczne, takie jak wzierniki, dilatory, czy koła Wartenberga. Medical play, bo taką nazwą również nazywa się te praktyki, możesz uzupełnić o seksowny kostium pielęgniarki.

Wzierniki

Wziernik dopochwowy (inaczej dilator) to urządzenie znane każdej kobiecie z gabinetu ginekologicznego. Zwykle dotyk tej zimnej stali nie kojarzy się szczególnie przyjemnie. Kiedy jednak bawicie się w doktora, a w planach jest niezwykle miłe zakończenie badania, użycie wziernika zapewni dodatkowy dreszczyk emocji. W praktykach BDSM takie urządzenie może pozwolić „pacjentce” poczuć pożądane upokorzenie. „Lekarzowi” zaś pomoże poczuć władzę i kontrolę. Zajrzyj do środka… przecież liczy się wnętrze.

Mamy także specjalne dilatory do penisów. W odróżnieniu do klasycznych plugów i pręcików, jakie znajdziesz w innej kategorii, takie dilatory są puste w środku. Dzięki temu można swobodnie oddawać mocz podczas używania zabawki.

Rozciągacz do cewki moczowej

Przyrząd do rozciągania męskiej cewki moczowej. Składa się z metalowej ramy – o ręczy nakładanej na żołądź, oraz z małych haczyków, które wsuwa się do cewki. Są one regulowane. Przez przekręcanie metalowych pokręteł stopniowo rozszerzamy cewkę. Pozwala to na zajrzenie do środka członka, pełną kontrolę nad nim.

Koła Wartenberga

Nazwa brzmi może dość egzotycznie, a sam wygląd gadżetu może wzbudzać strach. Jest to rączka, do której przymocowane jest nieduże ząbkowane kółeczko. Igiełek może być kilka rzędów. Kolczaste koło to było przyrządem medycznym wymyślonym przez dr Roberta Wartenberga. Stosowane w neurologii, służyło do sprawdzania wrażliwości neurologicznej i bólowej. Dziś w medycynie raczej się go nie stosuje, jednak zapotrzebowanie na te przyrządy nie spada. Miłośnicy BDSM mogą posiadać w swoich kolekcjach kilka lub kilkanaście kół kolczastych klasycznych i modyfikowanych. Można nimi zrobić przyjemny, nietypowy masaż lub zastosować większy nacisk i faktycznie testować reakcje bólowe partnera. Klasyczne narzędzia medyczne wykonywane były z metalu, u nas znajdziesz również ostrogi wykonane z plastiku i tworzyw sztucznych ABS.

Wydłużacze penisa

Urządzenia, którymi można stopniowo zwiększać rozmiar członka. Działają w oparciu o metalowe cylindry ze sprężynami. Rozciągają narząd i stymulują komórki do wzrostu. Możesz nosić urządzenie nawet do dziewięciu godzin dziennie, zaleca się jednak robienie przerw, szczególnie przy pierwszym użyciu. Rozciągacz może być stosowany podczas gry wstępnej, jako element przyjemnego poniżenia. Przyrządu tego należy używać z niezwykłą ostrożnością, a przed zastosowaniem dokładnie przeczytać instrukcję użycia. Podczas rozciągania członka nie powinieneś odczuwać żadnego bólu i dyskomfortu.

Bezpieczeństwo

Wizyta u lekarza, nawet ta symulowana, może być bolesna i niekomfortowa. O ile ból jest często bardzo pożądanym elementem praktyk BDSM, nie należy przekraczać granic swoich i partnera. Dlatego przed zabawą przygotujcie słowo bezpieczeństwa, które zasygnalizuje wyraźnie, że stosunek należy natychmiast przerwać. Dbajcie o swoje bezpieczeństwo i słuchajcie swoich ciał. Nigdy nie ignorujcie instrukcji użycia, które są dołączane do akcesoriów. Jeśli sposób użycia jakiegoś gadżetów wydaje wam się niejasny, dobrze będzie wspólnie obejrzeć film instruktażowy, a następnie spokojnie przejść do gry wstępnej.