Wyświetlanie 1–36 z 79 wyników

50 sfumature di grigio – ovulo vibrante relentless vibrations rechargeable remote control egg

312,88 

BAILE – ELEANORA Vibrating EGG

14,99 

Dual Joy

96,77 

I’m so Eggcited

114,28 

Jajko/wibr-AD. Ocean breeze pink

123,88 

Jajko/wibr-EGGVIBRATOR

29,34 

Jajko/wibr-EMBRACE I REMOTE CONTROL EGG PINK

144,10 

Jajko/wibr-EMBRACE II REMOTE CONTROL EGG PRPLE

155,54 

Jajko/wibr-Funky Rabbit

63,66 

Jajko/wibr-OVETTO VIBRANTE ELYS RIPPLE EGG REMOTE CONTROL PINK

60,74 

Jajko/wibr-OVETTO VIBRANTE ELYS RIPPLE EGG REMOTE CONTROL PURPLE

60,88 

Jajko/wibr-Ovulo Vibrante Emphasis Egg

42,07 

Jajko/wibr-Velvet Black Bullet

54,70 

Jajko/wibr-Velvet Purple Pill

47,71 

Jajko/wibr-VIBRATING EGG GLOWING IN THE DARK

23,98 

Jajko/wibr-Vibrating EGG silicone- 12functions

10,51 

Jajko/wibr-Vibrating Silicone Love EGG USB 10 Function / Voice Control

78,43 

Jajko/wibr-Wibrator – Egg Remote control. Func:10.Black. AAA

74,18 

Jajko/wibr-Wibrator – Egg Remote control. Func.:10. Violet.AAA

69,94 

Jajko/wibr-Wibrator – Egg Remote control. Func.:10.Pink.AAA

69,94 

Jajko/wibr-Wibrator – Magic Egg Max Remote control. Func:10.Black. AAA

77,98 

Jajko/wibr-Wibrator – Magic Egg Max Remote control. Func:10.Violet. AAA

79,48 

Jajko/wibr-Wibrator Egg 3.0 PURPLE Remote control

73,30 

Lust Control Red

73,95 

LUV EGG Green

108,44 

LUV EGG Pink

110,08 

Luv Egg XL – Purple

115,20 

MINDS of LOVE Remote Vibro-Egg black

65,60 

Ovetto vibrante Timeless Crystal Lover

49,80 

Ovetto vibrante Timeless Crystal Lover Deluxe

60,88 

Ovulo vibrante Missy Toyz4Lovers

83,53 

PRETTY LOVE – ABNER EGG 12 function vibrations USB, APP

91,03 

PRETTY LOVE – AVERY, 30 function

27,93 

PRETTY LOVE – BERGER EGG 12 function vibrations

78,20 

PRETTY LOVE – BRADLEY, 12 function

46,24 

PRETTY LOVE – DAISY EGG Pink

93,33 

Czym są jajka wibrujące?

Jajka wibrujące, zwane inaczej kulkami wibrującymi lub love eggs, to świetny i ekscytujący sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Stworzone głównie z myślą o kobietach, przeznaczone do zabawy solo lub w seksie partnerskim. Można używać ich do wewnętrznej stymulacji pochwy, jak i do masażu łechtaczki, penisa, jąder i innych stref erogennych. Jajko umieszczone w pochwie daje nieco inne odczucia niż klasyczne wibratory i stymulatory łechtaczki. Wnętrze pochwy nie ma zbyt wielu zakończeń nerwowych odpowiedzialnych za odczuwanie dotyku, jest zaś czułe na nacisk (dlatego wiele osób odczuwa „wypełnienie” jako coś bardzo przyjemnego). Wibrujące jajko stymuluje wewnętrzne części łechtaczki, a dodatkowo wibracje przyjemnie roznoszą się po ciele. Jeśli decydujemy się na włożenie zabawki do środka, warto mieć pod ręką lubrykant. Kulki wibrujące dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, a także wykonane są z rozmaitych materiałów. Najczęściej spotyka się jednak jajka silikonowe, zaopatrzone w wygodny sznureczek, ułatwiający wyjęcie zabawki po użyciu. Tego typu gadżety są nieduże i dyskretne. Niektóre z nich można obsługiwać przez telefon dzięki dedykowanej aplikacji. Jajka wibrujące to dobry wybór dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gadżetami erotycznymi, jak i dla tych bardziej doświadczonych.

Jak używać kulek wibrujących?

Wibrujące jajka to zabawki wszechstronne, można ich używać na kilka sposobów, dzięki czemu na pewno szybko się nie znudzą.

Jednym ze sposobów wykorzystania tych gadżetów jest zabawa solo. Możesz włożyć jajko do pochwy, włączyć ulubioną wibrację i dać się ponieść przyjemności. Pozytywne wibracje możesz dodatkowo dopełnić pieszczotami innych stref erogennych przy użyciu dłoni lub innych akcesoriów z naszego sklepu.

Jeśli chcesz, możesz wybrać kulkę wibrującą, którą można obsługiwać smartfonem. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na przykład oddać kontrolę nad zabawką partnerowi. Może on regulować poziom wibracji będąc tuż obok Ciebie lub… na drugim końcu świata. Używając jajka wibrującego na odległość możecie podgrzewać atmosferę zanim nareszcie wpadniecie sobie w objęcia. Jeśli lubicie dreszczyk emocji, dyskretne kulki wibrujące możecie także wykorzystać do zabaw poza domem, np. w kinie czy nawet w pracy.

Jajka wibrujące sprawdzą się też świetnie jako uzupełnienie seksu oralnego. Zabawka będzie zapewniać stymulację wewnętrznych części stref intymnych, kiedy twój partner zadba o te zewnętrzne. To świetny pomysł na urozmaicenie tego typu zabaw oraz na jeszcze bardziej gorącą grę wstępną.

Jeśli macie ochotę na seks analny, możecie pozostawić jajko w pochwie i przejść do tego rodzaju pieszczot. Niezwykłe wibracje roznoszące się po ciele dadzą przyjemność wam obojgu.

Dodatkowym atutem kulek wibrujących jest to, że można ich używać do ćwiczeń mięśni dna miednicy, w tym mięśni Kegla. Ktoś kiedyś nazwał jajka wibrujące „zmotoryzowanymi kulkami gejszy” i nie był w tym stwierdzeniu daleki od prawdy.

Masz ochotę na niezwykle przyjemną kąpiel? W naszym sklepie znajdziesz m.in. wodoodporne jajka wibrujące, które bezpiecznie możesz zabrać ze sobą do wanny lub pod prysznic.

Niezależnie od tego, jak chcesz użyć swojego gadżetu, zawsze pamiętaj o dokładnym umyciu zabawki odpowiednim, przeznaczonym do tego środkiem.

Jajka wibrujące a lubrykanty

Włożenie jajka wibrującego do pochwy można sobie ułatwić stosując lubrykant. Zawsze zwracaj uwagę na to, by był on bezpieczny dla Twojej zabawki. Jajko wibrujące silikonowe raczej nie polubi się z lubrykantem na bazie silikonu – może on uszkodzić Twój gadżet. Jeśli wybierasz silikonowe jajko, postaw na lubrykanty wodne. Kulki wibrujące wykonane z innych materiałów możesz stosować z lubrykantami silikonowymi, wodnymi, hybrydowymi, a także tymi na bazie oleju. Zapraszamy do sprawdzenia kategorii ŻELE – znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz do przyjemnej i komfortowej zabawy.