Sklep erotyczny » Kostiumy i przebrania

Wyświetlanie wszystkich wyników: 34

Bielizna-833-CST-2 uczennica kostium S/M

101,08 

Bielizna-834-CST-6 pielęgniarka kostium L/XL

93,85 

Bielizna-834-CST-6 pielęgniarka kostium S/M

93,85 

Bielizna-Bunny suit kostium czarny L/XL

108,31 

Bielizna-Bunny suit kostium czarny S/M

108,31 

Bielizna-Frilles 2XL/3XL

154,58 

Bielizna-Frilles L/XL

154,58 

Bielizna-Frilles S/M

154,58 

Bielizna-Gepardina kostium 3-częściowy L/XL

93,85 

Bielizna-Gepardina kostium 3-częściowy S/M

93,85 

Bielizna-Maid kostium S/M

86,61 

Bielizna-Medica sukienka kostium 5-części L/XL + stetosk

112,65 

Bielizna-Neo Goldes 2XL/3XL

115,54 

Bielizna-Neo Goldes L/XL

115,54 

Bielizna-Neo Goldes S/M

115,54 

Bielizna-Police set kostium S/M

144,46 

Bielizna-Police uniform L/XL

122,78 

Bielizna-Police uniform S/M

122,78 

Bielizna-PREZENTYNA – Niegrzeczna Kokarda Czerwona

33,79 

Bielizna-PREZENTYNA – Niegrzeczna Kokarda Różowa

33,79 

Bielizna-Schooly kostium 5-częściowy L/XL

122,78 

Bielizna-Schooly kostium 5-częściowy S/M

122,78 

Bielizna-Secretary kostium 5-częściowy czarny L/XL

122,78 

Bielizna-Secretary kostium 5-częściowy czarny S/M

122,78 

Bielizna-Servgirl kostium L/XL

115,54 

Bielizna-Servgirl kostium S/M

115,54 

Bielizna-Slaviana S/M

130,00 

Bielizna-Stewardess kostium L/XL

105,43 

Bielizna-Stewardess kostium S/M

105,43 

Bielizna-Student kostium 4-częściowy S/M

79,39 

Bielizna-Studygirl kostium S/M

122,78 

Bielizna-Vampines L/XL

101,08 

Bielizna-Worker girl L/XL

115,54 

Bielizna-Worker girl S/M

115,54 

Pary, którym znudził się waniliowy seks, często szukają nowych możliwości na podgrzanie atmosfery w związku. Seksowne przebranie to świetny sposób na wyrwanie się z rutyny w sypialni. Na kostiumach opiera się wiele erotycznych gier typu role-play. Zabawa w przebieranki pozwala spełnić głębokie fantazje i oderwać się od szarej rzeczywistości poprzez przybranie nowej, ekscytującej roli. Możesz wcielić się w postać stewardessy, pielęgniarki, czy nauczycielki. Posiadamy także szeroką ofertę zmysłowych koronkowych zestawów bielizny. Taki kostium to nie tylko możliwość uprzyjemnienia swojego życia seksualnego. Erotyczne przebrania często są darowane jako prezent na osiemnastkę, wieczór panieński, walentynki lub rocznicę związku.

Jak bawić się w role-play

Jeśli próbujesz tego typu zabaw po raz pierwszy, może towarzyszyć Ci uczucie psychicznego dyskomfortu. Szczególnie jeśli masz zamiar wcielić się w rolę dominującą. Odpowiednie przebranie to nie tylko dobrze skrojony strój i wymyślne akcesoria. Erotyczny kostium niesie za sobą też korzyści psychologiczne. Zostało udowodnione naukowo, że niektóre elementy stroju pomagają podkreślić i wydobyć pewne cechy charakteru, które na co dzień są w nas wyciszone. Osobom bardziej nieśmiałym trudniej będzie odegrać rolę np. złej policjantki, bazując na samej wyobraźni. Kostiumy i akcesoria dają nam większe pole do popisu, pozwalają lepiej wczuć się w odgrywaną postać i pobudzają fantazję do działania. Przyjmując rolę, niejako pozbywamy się na chwilę własnej osobowości. Stajemy się jednocześnie aktorami, jak i obserwatorami zmysłowego spektaklu, w którym sami bierzemy udział.

Bielizna koronkowa

Najprostszy wariant kostiumów erotycznych to zmysłowa bielizna z koronki. Choć nie wiąże się z żadną konkretną rolą, możesz założyć ją pod swoje robocze ubranie lub inny strój, przez co dodasz pikanterii do każdej stylizacji. Możesz nosić ją oczywiście na co dzień, my jednak zalecamy zarezerwowanie takiej bielizny na specjalne wieczory. Nieco bardziej klasyczne modele wielu znanych marek znajdziesz w naszej kategorii BIELIZNA link. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Jakie kostiumy erotyczne są najpopularniejsze?

Seksowne przebrania dają nam ogromny wybór co do postaci, w które możemy się wcielić. W 2017 roku marka SKYN przeprowadziła wśród millenialsów (generacja Y, ludzie urodzeni w latach 80. i 90.) badania na temat kostiumów. Uczestnicy wybierali w nich, jakie role wzbudzają w nich największe podniecenie. Największym zainteresowaniem, szczególnie wśród mężczyzn, cieszyły się fantazje i przebrania związane z niegrzecznymi uczennicami. Bo przecież zakazany owoc smakuje najlepiej. Kobiety wskazywały role-play inspirowany filmami i książkami z serii „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Wśród par hitem okazał się strój pielęgniarki. Innym popularnym strojem jest skąpy policyjny mundur. Wszak powiedzenie „za mundurem panny sznurem” nie wzięło się znikąd. Erotyczne mundury przyciągają nie tylko kobiety – bez wątpienia kuszą również mężczyzn. Oprócz wymienionych wcześniej strojów, proponujemy Ci także zmysłowy zestaw kocicy z puchatym ogonkiem. Mamy także kostium inspirowany słowiańską kulturą, skąpy kostium sekretarki i strój inspirowany słynnymi króliczkami Playboya. Oczywiście nie zabrakło u nas też uniformu stewardessy – czeka Cię długi i ciekawy lot. Chcesz zaskoczyć partnera w łóżku i nie jesteś pewna, który strój spodobałby mu się najbardziej? Prezentem możesz zostać Ty sama, dzięki dostępnym w naszym sklepie wielkim kokardom. Będzie to na pewno ekscytująca przygoda i dobry pierwszy krok do świata role-play!