Wyświetlanie 1–36 z 217 wyników

Basic Loveballs Slb.

28,44 

Ben Wa Balls – Heavy Weight – Silver

47,24 

Ben Wa Balls – Medium Weight – Silver

43,62 

Ben Wa Balls – Silver

39,94 

Geisha Twin Balls Deluxe – Black

43,62 

Kegal ball pink silicone 17 cm x 3,1 cm

22,54 

Kulik-Wicked Game Black

35,87 

Kulki- Me You Us Heavy Metal Anal Beads Silver

22,83 

Kulki- Me You Us Jiggle Duo Love Balls

21,41 

Kulki- Me You Us Touch Love Balls Silver

13,28 

Kulki-5170540000 Ben Wa Balls-Kulki miłości

34,57 

Kulki-5235260000 King-Size Balls-Wibrator

45,96 

Kulki-Aparat do masażu – kulki

14,77 

Kulki-Artykuł wspomagania-kulki – Alive.Ball.Pink

29,28 

Kulki-Artykuł wspomagania-kulki – Alive.Ball.Purple

28,86 

Kulki-Artykuł wspomagania-kulki – Geisha Lastic Ball Mini.Lilas

39,14 

Kulki-Black Velvet Balls

41,57 

Kulki-Black Velvets Balls

34,57 

Kulki-CANDY BALLS BLACK

22,97 

Kulki-CANDY BALLS LUX PURPLE

26,63 

Kulki-CANDY BALLS LUX SILVER

20,74 

Kulki-CANDY BALLS PINK

22,72 

Kulki-CANDY BALLS PURPLE

22,60 

Kulki-CANDY BALLS TAFFY BLACK

15,08 

Kulki-CANDY BALLS TOFFEE BLUE

15,08 

Kulki-DELUXE VIBRO BALLS BLACK

62,98 

Kulki-DREAM TOYS BEEHIVE PINK

135,28 

Kulki-DUO PLEASURE BALLS. WEIGHTED STEEL

22,46 

Kulki-DUO PLEASURE BALLS. WEIGHTED STEEL BALLS INSIDE.

22,43 

Kulki-DUO-BALLS

13,80 

Kulki-Duo-Balls Black

6,15 

Kulki-Duo-Balls Blue

6,15 

Kulki-Duo-Balls Gold

8,84 

Kulki-Duo-Balls Green

6,15 

Kulki-Duo-Balls Light Pink

6,15 

Kulki-Duo-Balls Pink

6,15 

W waszym łóżku od dawna wieje nudą? Klasyczne gadżety erotyczne już dawno Ci się znudziły i szukasz czegoś nowego? Albo szukasz nowych wrażeń, a przy tym lubisz eksperymentować? A może szukasz nietuzinkowego prezentu dla drugiej połówki bądź też przyjaciółki? Jeśli przytaknąłeś na któreś z zadanych pytań, to zapraszam do świata pełnego zabawek erotycznych. W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę różnorodnych akcesoriów erotycznych w kategorii kulki.

Co to są kulki gejszy?

Kulki gejszy, a inaczej kulki waginalne, jest to bardzo popularny gadżet erotyczny przeznaczony głównie dla kobiet. Poza sprawianiem sobie przyjemności kulki mogą również pełnić funkcję w sferze medycznej. Jeśli już mowa o medycynie, mogą posłużyć jako przyrząd do treningu mięśni Kegla, a także pomagają w walce z rakiem prostaty u mężczyzn.

Jakie kulki gejszy dostępne są na rynku?

Obecnie na rynku dostępne są cztery rodzaje tegoż to gadżetu erotycznego. Jeden rodzaj spośród nich przeznaczony jest typowo do ćwiczeń mięśni Kegla. Natomiast trzy pozostałe rodzaje przeznaczone są dla osób, które chcą urozmaicić sobie doznania w sferze intymnej.

  • Kulki progresywne, inaczej grawitacyjne, to gadżet świetnie nadający się do urozmaicenia sobie gry wstępnej.
  • Kulki silikonowe przede wszyskim można łatwo utrzymać w czystości, wykonane są z bardzo higienicznego tworzywa, w dodatku przyjemnego w dotyku. Bardzo szybko się nagrzewają, a czas, przez który będą utrzymywały ciepło, jest stosunkowo długi.
  • Kulki wibrujące, czyli takie, które są sterowane za pomocą pilota. Oprócz doskonałego urozmaicenia podczas gry wstępnej można je obsługiwać na niewielką odległość. Za pomocą pilota można ustawić dowolny stopień wibracji, a co za tym idzie – w yższy poziom doznań.
  • Kulki biofeedback są idealne do treningu mięśni Kegla. Mają inną budowę niż kulki progresywne, w środku kulek znajdują się mniejsze I cięższe kuleczki, które pod wpływem wstrząsów działają tak jak grzechotka. Drgania powstałe w wyniku wstrząsów przeniesione zostają na mięśnie Kegla osoby ćwiczącej.

Z jakich materiałów mogą być wykonane kulki?

Jak wiele kształtów, kolorów, funkcji i rozmiarów kulek, tak wiele materiałów, z których mogą być one wykonane. Oto lista tych najpopularniejszych.

  • Kulki silikonowe – tak jak już wcześniej zostało to wspomniane, silikon jest prosty w utrzymaniu czystości oraz higieniczny. Ze względu na swoją elastyczność kulki z takiego tworzywa idealnie nadają się dla osób, które dopiero zaczynają wprowadzać gadżety do swojej sfery erotycznej. Ponadto jest to najpopularniejszy materiał, z którego produkowane są rozmaite akcesoria erotyczne.
  • Kulki plastikowe – jak wiadomo, plastik przeważnie nie wywołuje reakcji alergicznych organizmu, więc jest to świetne rozwiązanie dla alergików. Jest łatwy w utrzymaniu czystości. Poza tym plastik nie jest materiałem elastycznym, jest dosyć twardy, co jest jedyną wadą kulek wykonanych z tego tworzywa.
  • Kulki stalowe to gadżet bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości przez swoją idealnie gładką fakturę. Pod wpływem ciepła szybko się nagrzewają, a temperaturę trzymają równie długo co silikon.

Warto pamiętać, aby po każdym użytkowaniu wyczyścić swój gadżet odpowiednimi do tego środkami, a przynajmniej za pomocą bieżącej ciepłej wody z dodatkiem mydła, aby zabić bakterie.

Jak wyglądają kulki?

Kształtów kulek jest wiele. Mogą one być pojedynczym koralikiem, podwójnymi koralikami, potrójnymi czy nawet poczwórnymi połączonymi ze sobą najczęściej za pomocą silikonowego sznureczka lub nylonowego sznurka. Mogą mieć one kształt typowych kulek, łezek, czy złączonym ze sobą ciągiem kulek. Oprócz różnorodnych kształtów i kolorów tego gadżetu istnieją też kulki, które mają różne rozmiary. Począwszy od małego, po średni, do dużego. Te największe rozmiary najczęściej są polecane osobom, które mają już doświadczenie w używaniu tego typu zabawek I są na wyższym poziomie sprawiania sobie przyjemności.