Wyświetlanie 1–36 z 46 wyników

Lalka – Bruksela

40,53 

Lalka – Floryda

40,53 

Lalka – Isaura

40,53 

Lalka – Krystyna

40,53 

Lalka – Madelon bloe up doll

67,72 

Lalka – Madison blow up doll

67,72 

Lalka – Maryna

40,53 

Lalka – Maxime blow up doll

67,72 

Lalka – Mężatka

58,88 

Lalka – Michelle blow up doll

67,72 

Lalka – Miranda bow up doll

67,72 

Lalka – Monika

40,53 

Lalka – Roma

40,53 

Lalka – Rozwódka

58,88 

Lalka – Rozwódka – Vibrating

66,65 

Lalka – Singielka

58,88 

Lalka – Singielka – Vibrating

66,65 

Lalka – Suzuki

38,75 

Lalka- ALECIA 3D – Vibrating

106,56 

Lalka- American Footballer Male Doll

47,54 

Lalka- ANGELINA 3D – Vibrating

179,16 

Lalka- BOSS Male Doll

47,54 

Lalka- DENNIS 3D – Vibrating

141,13 

Lalka- Hydraulik – Plumber Male Doll

47,54 

Lalka- Kickboxer Male Doll

47,54 

Lalka- Listonosz – Postman Male Doll

47,54 

Lalka- Marian Male Doll

47,54 

Lalka- Nanma Alecia King Life Size Love Doll With 3 Penetrating Holes Flesh Black

65,08 

Lalka- Nanma Naomi Night Nurse Life Size Love Doll Flesh

89,25 

Lalka-ALECIA KING PVC SCREENING BLACK DOLL

81,00 

Lalka-BECKY THE BEGINNER BABE LOVE DOLL

91,59 

Lalka-Brandy Big Boob Doll

108,97 

Lalka-DIANNA STRETCH 1 LEG IN THE AIR

81,00 

Lalka-INDIA NUBIAN LOVE DOLL

89,31 

Lalka-IVANNA LOVE DOLL

71,54 

Lalka-LACEY SEXY SISTA DOLL

71,63 

Dmuchane lalki erotyczne (ang. sex dolls) to jeden z pierwszych gadżetów seksualnych, na które trafiamy w życiu. Często spotykamy je zupełnym przypadkiem. Dmuchana lalka to bowiem popularny i figlarny prezent na osiemnastkę, wieczór kawalerski czy nawet parapetówkę. Oprócz spełniania swej oczywistej funkcji, nadmuchiwane lalki bywają nierzadko używane w roli zabawnej dekoracji lub są elementami ekstrawaganckiej kolekcji. W naszym sklepie znajdziesz lalki-kobiety, dmuchanych mężczyzn, a także lalki składające się z samej głowy z otwartymi ustami. Co z nimi zrobisz? Puść wodze fantazji, to już zadanie dla Ciebie. Naszą rolą jest dostarczenie Ci Twojego zakupu w stanie nienaruszonym, w dyskretnej przesyłce.

Skąd wzięły się dmuchane lalki?

Właściwie trudno powiedzieć, kiedy dokładnie stworzony ten niezwykły wynalazek. Powstanie sex dolls przypisuje się holenderskim marynarzom, którzy jeszcze w XVII wieku używali szmacianej lalki, aby zagłuszyć nieco tęsknotę za ukochanymi kobietami podczas swych długich, morskich podróży. Skąd jednak wzięły się dmuchane lalki w formie, w jakiej znamy je obecnie, i kto je wymyślił – pozostaje tajemnicą. Według niektórych plotek wynalazek ten zawdzięczamy nazistom, a nawet… samemu Hitlerowi. Jednak jak wiadomo, plotki to plotki, ale jeśli chcesz żartobliwie obdarować kogoś dmuchaną lalką, możesz w gratisie dorzucić garstkę tych ciekawostek. 🙂

Z lalką sam na sam

Lalkę możesz oczywiście zakupić i użyć zgodnie z jej przeznaczeniem. Warto wiedzieć, jak zrobić to bezpiecznie. Oferujemy klasyczne modele lalek dmuchanych z narysowanymi lub nadrukowanymi twarzami, wykonane z winylu i zaopatrzone w trzy miłosne dziurki z cyberskóry.

Nawet jeśli lubisz zabawy na ostro, powinieneś zacząć od delikatnej gry wstępnej. Otwierając paczkę bądź ostrożny, szczególnie jeśli używasz nożyczek lub noża. Nie chcesz przecież uszkodzić swojej nowej partnerki lub partnera jeszcze na etapie walki z naszym dyskretnym opakowaniem. Miłosna lalka przyjdzie do ciebie nienadmuchana i ciasno zwinięta. Subtelnymi ruchami dłoni powoli rozwijaj swą kochankę. Następnie napompuj ją. Możesz w tym celu użyć własnych ust. Niektóre lalki są jednak wyposażone w dodatkową elektryczną pompkę. Jeśli wybrany przez Ciebie wariant ma wyjmowane elementy z cyber skóry, dobrym pomysłem będzie przemyć je przed użyciem. Proponujemy również wspólny prysznic. Przed przystąpieniem do zabawy użyj lubrykantu na bazie wody – z pewnością nie uszkodzi on zabawki. Możesz zaopatrzyć się w odpowiedni lubrykant w naszym sklepie, znajdziesz go w kategorii żele . A dalej? To już Twój wybór. Dmuchane lalki kobiety posiadają trzy otwory – usta, cipkę oraz tyłek, wszystkie do Twojej dyspozycji. Jeśli wybierasz lalkę-głowę, znajdziesz tam tylko jeden otwór w kształcie ust. Lalki-mężczyźni zaopatrzone są w silikonowe penisy i ciasne odbyty z cyberskóry. Niektóre love dolls mają elementy wibrujące. Brzmi jak świetna zabawa, prawda? Przed zabraniem ich pod prysznic, na wszelki wypadek sprawdź dołączoną do produktu instrukcję – czy aby na pewno są wodoodporne.

Klasyczne lalki stoją dumnie wyprostowane. Możesz je oczywiście położyć obok siebie w łóżku, a możesz też zabrać stojącą sex doll ze sobą na domówkę. Niektóre z lalek w zestawie mają ubrania, na przykład majtki. Możesz ubrać lalkę sam w co tylko zechcesz, jeśli masz taką ochotę. Oprócz lalek stojących w naszym sklepie znajdziesz też lalki stojące w pozycji „na pieska”, a także z uniesioną nogą. Tego typu gadżety lepiej sprawdzą się na samotne wieczory (choć nic nie stoi na przeszkodzie, by cieszyć się lalką o poranku). Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą lalek dmuchanych i wybierz coś dla siebie!