Sklep erotyczny » Strap On

Wyświetlanie 1–36 z 68 wyników

5148610000 Anal Special black

43,32 

BAILE – JESSICA Double Strap-on Vibrating

68,46 

BAILE – JESSICA Strap-on

27,93 

BAILE – Sensual Comfort Strap-On

54,33 

BAILE – Strap-on ULTRA CYBERSKIN PENIS

35,96 

BAILE – Strap-on ULTRA HARNESS DOUBLE Vibration

63,22 

BAILE – Strap-on ULTRA HARNESS Vibration

61,07 

BAILE – ULTRA PASSIONATE HARNESS 8,9″

44,56 

BAILE – ULTRA PASSIONATE HARNESS Dual-motor Vibration

62,39 

BAILE – Vibratin Hollow Strap-on

40,19 

BAILE – Vibrating JESSICA Strap-on

63,22 

BAILE -ULTRA Harness STRAP-ON Vibration Rotation

73,33 

BAILE -ULTRA PASSIONATE HARNESS STRAP-ON

45,42 

BAILE- MARCUS

29,96 

BAILE- Ultra Passionate Harness Dual Penis 6,2”

58,71 

BAILE- Ultra Passionate Harness Realdeal Penis 6.2” Brown

49,91 

BV- Cock & Ball ring

43,32 

Cintura regolabile strap-on Pink Toyz4Lovers

66,84 

Cintura regolabile strap-on Purple con fallo realistico

66,25 

COLOURFUL LOVE STRAP ON SOLID DILDO

122,37 

Double Dongs StrapOn

91,47 

Double Strap-On

98,47 

Gigolina Vibrating Strap-on

137,83 

MALESATION Boyfriend

64,96 

MALESATION Strap-on Harness

73,92 

Penis Gag short + block Black

24,99 

PRETTY LOVE – Strap-on MYRON 7,2″ Vibration

96,72 

PRETTY LOVE – Vito Vibratin Hollow Strap-on 6,8 Inch

96,72 

Proteza- Me You Us The Penetrator Strap-On Flesh

45,43 

Proteza- Me You Us The Penetrator Vibrating Strap-On Flesh

49,06 

Proteza-1 FOR YOU

67,47 

Proteza-5158410000 Strap-on! Black

135,22 

Proteza-5170970000 Silicone Strap-On-Wibrator

107,21 

Proteza-5261000000 Strap-on!-Wibrator

148,34 

Proteza-5284980000 BK Strap-On purple-Wibrator

139,59 

Proteza-5930950000 Double thruster-Wibrator

142,23 

Seks, fetysze i nasze fantazje to bardzo często temat tabu, który wielu z nas woli trzymać w tajemnicy. Pojawia się wiele wątpliwości: czy nasz partner/partnerka zgodzą się na nowe doznania?, czy zaakceptują nasze fetysze? Jednak nasze potrzeby seksualne są bardzo istotne i warto o nich rozmawiać! To wszystko po to, aby móc wypracować jakieś porozumienie w kwestii doznań seksualnych i aby we właściwy sposób je zaspokajać. Bo jak wiadomo, seks jest bardzo ważną i nierozłączną kwestią w związkach czy innych partnerskich układach. Współżycie seksualne kojarzy się głównie z tradycyjny schematem – jednak tak nie musi być! Coraz częściej wprowadza się do sypialni różnego rodzaju zabawki erotyczne – a wszystko po to, by doznania były bardziej wyraziste. Pojawiają się również osoby, które w swojej sypialni posiadają już zabawki, jednak wciąż poszukują czegoś naprawdę wyjątkowego. Pary homoseksualne również stoją przed ciężkim wyborem – jak urozmaicić swój związek w sferze łóżkowej i jak doprowadzić partnera/partnerkę do doniosłego orgazmu. W każdej z tych sytuacji idealnym rozwiązaniem okazuje się być strap-on, który powinien pojawić się w kolekcji każdego poszukiwacza doznań!

Strap-on – a co to tak właściwie jest?

To nic innego jak wibrator lub sztuczny członek, który jest przypięty do odpowiednich majtek. To zabawka, która została stworzona z myślą o osobach, które pragną poszerzyć swoje horyzonty seksualne. Strap-on nie ma ograniczeń! Idealnie sprawdza się zarówno dla par heteroseksualnych, jak i homoseksualnych.

Jakie zastosowanie ma strap-on?

Strap-on posiada obustronne działanie, tak aby partnerzy mogli doświadczyć wspólnej przyjemności z zabawką. Mężczyzna przyjemność może doświadczyć poprzez członek i wibracje, które docierają do jego penisa. Natomiast kobieta jest stymulowana przez mniejszy wibrator po jej stronie pasa. Uniwersalna uprzęż i strap-on pozwalają na zabawę w każdej konfiguracji, jaka może nam się tylko zamarzyć. Pierścienie dzięki swojej uniwersalności pozwalają na zamocowanie członka o różniej średnicy i długości – tak więc każdy może odnaleźć swój idealny rozmiar, tak by orgazm był chwilą niezapomnianej rozkoszy. Podczas współżycia pozwala on cieszyć się seksem waginalnym, analnym, jak i peegingiem. Ciekawą opcją dla pań poszukujących nowych doznań jest strap-on, który stymuluje łechtaczkę dzięki specjalnej końcówce w kształcie króliczka.

Pojawia się zatem pytanie, jak wybrać idealny strap-on?

Tego typu gadżet może być czymś zupełnie nowym I zapewnić niezapomniane doznania w łóżku. Jednak warto pamiętać, że szczególnie początkujące osoby powinny dobrze dobrać rozmiar i grubość sztucznego penisa. Z każdym kolejnym zakupem można zmieniać warianty członków – zgodnie z naszymi seksualnymi potrzebami. Warto także zapoznać się z jakością materiałów. Z czasem dowiecie się, czy wolicie strap-on z naturalnej skóry, lateksu, czy może jednak z innych materiałów, np. wegańskich. Najważniejsze jest jednak, aby materiał był delikatny i nie pozostawiał odparzeń na skórze. Pozostaje również wybór kształtu. Wiele osób wybiera członek, który jest najbardziej zbliżony do realnego penisa: posiada charakterystyczne napięte żyłki, ma odpowiedni kolor, musi także być odpowiedniej struktury. Jednak pojawiają się osoby, które marzą o czarnym lub też różowym kolorze z wypustkami – w ofercie istnieje wiele rodzajów, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Strap-on powinien być dobrany wspólnie przez parę, ponieważ będzie on Waszą wspólną zabawką. Ponadto ważnym wyborem jest także uprząż. Możecie zadecydować, czy wolicie uprząż ażurową, która składa się z pasów, które należy odpowiednio umocować na ciele, czy jednak w Wasze gusta jednak bardziej pasują pełne szorty – te są zdecydowanie łatwiejsze w obsłudze. Jednak to właśnie uprząż pozwala na większa gamę możliwości wymiany sztucznego członka.

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj strap-onu się zdecydujecie, każdy da nowe doświadczenia i doprowadzi do orgazmu, którego wcześniej prawdopodobnie nie mieliście okazji poczuć.