Sklep erotyczny » Waginy

Wyświetlanie 1–36 z 232 wyników

2in1 Hummer Anus/Vag

87,08 

5202330000 Kelly´s Vagina

60,82 

5668610000 Pussy to Go-Wibrator

137,83 

Airturn 1 Masturbator

333,48 

BAILE – ANTHEA Magic Flesch Pussy – Vibrating

47,91 

BAILE – ANTHEA Magic Flesch Pussy – Vibrating

49,91 

BAILE – French Lover Multispeed Vibrations

129,50 

BAILE – Insatiable ASS & Pussy, Multispeed Vibrations

58,71 

BAILE – Oral sex is

40,19 

BAILE – PASSION LADY – Vibrating

45,42 

BAILE – PASSION LADY – Vibrating

42,89 

BAILE – Passion Lady DANA Vibrating & Rotating

146,43 

BAILE – Passion Lady DANA Vibrating & Rotating

161,26 

BAILE – PASSION LADY Vibration Ass & Vagina

564,46 

BAILE – Passionate Pussy & Ass – Vibrating

53,04 

BAILE – Pink Lady Vibrating

76,91 

BAILE – Princess Vagina and Anal Vibrating

169,88 

BAILE – Rotation Lover USB 5 Functions

213,11 

BAILE – Rotation Lover USB 5 Functions

180,82 

BAILE – SWEET LOVER – Vibrating

36,97 

BAILE – Temptation Bigger Man, Multispeed

56,33 

BAILE – Temtation Passion Lady

30,49 

BAILE- Pussy and Ass

461,13 

CRAZY BULL – ANDY

30,98 

CRAZY BULL – Busty Butt Vibrating

114,98 

CRAZY BULL – FLORA Mouth12 Function

75,50 

CRAZY BULL – FLORA Vagina 12 Function

100,75 

CRAZY BULL – FLORA Vagina 12 Function

72,68 

CRAZY BULL – FLORA Vagina 12 Function / Voice

77,67 

CRAZY BULL – Jane

23,90 

CRAZY BULL – Jane Isabel

23,90 

CRAZY BULL – Judy Vibrating

122,98 

CRAZY BULL – JULIA, Pocket Pussy VAGINA

35,06 

CRAZY BULL – Leila

23,90 

CRAZY BULL – Lillian

23,90 

CRAZY BULL – Linda

22,23 

Waginy i masturbatory

To produkty stworzone z myślą o mężczyznach. Doskonały sposób na uprzyjemnienie czasu spędzanego sam na sam. Waginy i masturbatory dostępne są w przeróżnych kształtach. Wykonane najczęściej z cyberskóry lub przyjemnego w dotyku silikonu, aby zapewnić niesamowite doznania. Mówi się, że najbardziej liczy się wnętrze. W tym przypadku nie jest inaczej, dlatego producenci tych zabawek prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych wzorów silikonowych wypustek, które będą dodatkowo stymulować penisa. Jeśli kupujesz tego rodzaju gadżet po raz pierwszy i nie jesteś pewien, czy polubisz taki rodzaj pieszczot, możesz zakupić masturbator jednorazowy.

Waginy realistyczne

Realistyczne sztuczne pochwy inspirowane są prawdziwym ludzkim ciałem. Dostępne w wielu wariantach, tak różne, jak różne są prawdziwe kobiety. Dzięki temu możesz wybrać cipkę idealną. Wykonane z cyberskóry, perfekcyjnie łączą się z lubrykantami na bazie wody. Łatwe w czyszczeniu, możesz użyć do tego mydła lub specjalnego przeznaczonego do zabawek środka. Niektóre z nich wyposażone są w funkcję wibracji dla dodatkowych, niesamowitych doznań. Jeśli lubisz naturalność, możesz wybrać niezwykle realistyczną cipkę z włosami.

Masturbatory jednorazowe

Nie są wzorowane na prawdziwych narządach. Zamiast tego cechuje je nowoczesny i intrygujący design. Liderem w tej kategorii jest zdecydowanie producent Tenga z produktami Tenga Eggs. Nieodpakowany masturbator przypomina jajko, dzięki czemu jest niezwykle dyskretny. Zestaw takich akcesoriów możesz trzymać na widoku – nikt nie domyśli się, do czego służą te pisanki. Masturbator jednorazowy to dobry pomysł na prezent dla mężczyzny. Wielu Panów wybiera wersje jednorazowe, aby upewnić się, że stymulacja takim gadżetem im odpowiada.

Maturbatory wielorazowe

Mogą przypominać naturalne cipki lub skrywać swe przeznaczenie niepozornym designem. Taka zabawka, kiedy jest zamknięta, może być stylizowana, aby przypominać latarkę lub głośnik. Zapomnij o chowaniu gadżetów erotycznych na dnie szuflady. Dyskretny gadżet możesz spokojnie trzymać na stoliku nocnym, bez obaw, że ktoś domyśli się do czego służy. Przyjemność zawsze będzie pod ręką, kiedy tylko najdzie cię ochota.

Wielkim plusem takich masturbatorów jest oczywiście możliwość ich ponownego użycia. Wyjmij wkład z twardego opakowania i odwróć go na lewą stronę, aby masujące wypustki znajdowały się na zewnątrz. Umyj gadżet dokładnie przy użyciu ciepłej wody i odpowiedniego preparatu. Osusz dokładnie. Twoja sztuczna cipka jest znów gotowa do użycia.

Inne rodzaje

Masturbatory to zabawki naprawdę różnorodne. Dostępne są także w formie seksownie wypiętych pośladków z dwiema miłosnymi dziurkami. Jeśli lubisz, zdecyduj się na wersję męską, wyposażoną w penisa, jądra i jedną ciasną dziurkę. Możesz również wybrać masturbator w formie niedużej lalki, imitującej wyglądem ludzkie ciało. Kompaktowy rozmiar zapewnia wygodę użycia, a kuszące formy pobudzają wyobraźnię.

Jak używać masturbatorów

Podstawowa funkcja masturbatorów to dawanie przyjemności poprzez niezwykły masaż wypustkami, znajdującymi się we wnętrzu zabawki. Zwykle używa się ich solo, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosować je w parze. To świetne urozmaicenie dla klasycznych pieszczot dłonią. Używając masturbatorów warto zapewnić sobie mocny poślizg, dzięki czemu doznania płynące z masażu będą maksymalnie przyjemne i nie podrażnią delikatnej skóry miejsc intymnych.

Jeśli wybrałeś masturbator jednorazowy, po użyciu wyrzuć go do odpowiedniego pojemnika na śmieci. Zabawkę wielokrotnego użytku oczyść dokładnie z żelu nawilżającego, a po osuszeniu możesz skorzystać z niej ponownie.

Jak widzisz, masturbatory i waginy mają wiele oblicz – zapoznaj się więc z ofertą i wybierz coś dla siebie lub partnera, partnerki.