Sklep erotyczny » Wibratory

Wyświetlanie 1–36 z 124 wyników

5845920000 Vibra Lotus Penis Li-Wibrator

60,82 

5846060000 Vibra Lotus Penis Gr-Wibrator

60,82 

BAILE – ADOUR CLUB Vibration

23,90 

BAILE – ADOUR CLUB Vibration

23,90 

BAILE – ADOUR CLUB Vibration

23,90 

BAILE – ADOUR CLUB Vibration

28,13 

BAILE – Dong Vibrating

46,98 

BAILE – FLEXI VIBE Sensual Spine Vibration

23,06 

BAILE – Inflatable Dong

45,42 

BAILE – Inflatable Dong Vibration

51,49 

BAILE – Love Companion Vibrator

36,97 

BAILE – Mr. BIG Rotation & Vibration

87,51 

BAILE – OLIVER 9,5″

52,45 

BAILE – SUPER ROTA DONG Vibration

40,08 

BAILE – THUNDER UP Vibration

84,58 

BAILE- BARBARA 7.8” Flesh

14,99 

BAILE- BARBARA Genie 5,7”

30,80 

BAILE- BARBARA Ken 7,8”

47,43 

BAILE- BARBARA Mark 5,9” MULTI-SPEED

30,80 

BAILE- BARBARA Max 6,7”

44,22 

BAILE- Beatiful JACK 10,2”

38,52 

BAILE- Beautiful ALEX 10.6” Flesh

39,35 

BAILE- Beautiful DICK 10.6” Flesh

37,80 

BAILE- Beautiful JASON 9,4” Flesh

31,99 

BAILE- Beautiful JOHNSON 8,7” Flesh

34,22 

BAILE- BONNY 9.4”Multi Speed of Vibration

59,47 

BAILE- INFLATABLE

47,07 

BAILE- SUPER ROTA DONG Rotation

46,25 

BAILE- Vibrating Cock

38,52 

BAILE- Water Spray Telecontrol Vibration

56,33 

Bunny Funny

107,54 

Cleo Mini

94,54 

Dildo -Romeo Pink

22,79 

Dildo- 5241580000 European Lover medium

43,32 

Dildo- Caio Flesh

26,04 

Dildo- Ercole Pink

91,28 

Kiedy myślimy o gadżetach erotycznych, jako jedno z pierwszych skojarzeń na myśl przychodzą nam wibratory. Nic w tym dziwnego, wszak wibrator to często jedna z pierwszych zabawek w erotycznej kolekcji wielu kobiet, mężczyzn czy par. Na pierwszą zabawkę ze względu na swoją wszechstronność i niewielkie rozmiary najczęściej wybierane są wibratory typu bullet. Znajdziecie je poniżej, tak samo jak wibratory króliczki, wibratory realistyczne i bezdotykowe masażery łechtaczki. Zapoznaj się z poszczególnymi rodzajami tych gadżetów, a Twój zakup na pewno będzie udany.

Wibratory typu bullet

Nazywane inaczej pociskowymi lub kulkowymi, wibratory bullet to najmniejszy typ wibratorów. Stworzone przede wszystkim z myślą o pieszczotach łechtaczki. Cechują się niewielkim rozmiarem, przez co wygodnie leżą w dłoni i łatwo schować je np. do torebki. Sprawia to, że ten gadżet często wybierany jest jako zabawka podróżna. Przecież orgazmami możemy cieszyć się nie tylko w domowym zaciszu, ale również na wakacjach. Niektóre wibratory tego typu udają przedmioty codziennego użytku, takie jak chociażby szminka, dzięki czemu są niezwykle dyskretne. Wiele z nich jest także wodoodpornych, można więc zabrać je ze sobą na relaksującą kąpiel w wannie. Wszystko to sprawia, że bullety są idealnymi wibratorami na pierwszy erotyczny gadżet.

Wibratory realistyczne

Stworzone tak, by swym wyglądem jak najbardziej przypominały prawdziwy męski członek. Niekiedy inspirowany męskim ciałem jest jedynie kształt zabawki. Gadżety te bowiem są dostępne nie tylko w naturalnych barwach, lecz także w szerokiej gamie ciekawych, jaskrawych kolorów. Takie zabawki mogą być wykonane z cyberskóry, dla najbardziej realistycznego efektu, ale produkuje się także wibratory silikonowe i z innych materiałów. Bonusem jest tutaj oczywiście funkcja wibracji. Możesz zakupić taki wibrator w naszym sklepie. Możesz także znaleźć u nas wibrujące pierścienie erekcyjne, aby dodać ten wibracyjny efekt do prawdziwego penisa.

Wibratory podwójne

Stosowane przede wszystkim w parach kobiecych wibratory podwójne znajdą zastosowanie także w innych konfiguracjach. Oczywiście takiego wibratora możesz używać także w pojedynkę. Długość urządzenia pozwoli ci na przyjmowanie nowych pozycji do masturbacji.

Wibratory do punktu G

Masażery ze specjalnie wyprofilowaną końcówką. Wymyślono je po to, aby dokładnie docierać do najwrażliwszego punktu na przedniej ściance pochwy. Wygodna końcówka nada się też świetnie do stymulacji łechtaczki. Wibrator do punktu G z pewnością warto wypróbować, zapewni niezwykłe, przyjemne doznania.

Wibratory króliczki

Króliczek to potoczna nazwa wibratora z dodatkową końcówką wibrującą, na której znajdują się dwie wypustki. Przypominają one królicze uszy, stąd nazwa zabawki. Najczęściej używa się ich w ten sposób, że większą końcówkę wibratora wkłada się do pochwy, zaś druga część przylega do łechtaczki, zapewniając podwójną stymulację.

Stymulatory łechtaczki

To dość nietypowy rodzaj zabawek erotycznych. Przyjemność tutaj dają nie klasyczne wibracje, lecz fale ciśnienia, fale soniczne lub dźwiękowe. Stymulatory łechtaczki mogą także delikatnie zasysać łechtaczkę. Niektóre wyposażone są w języczek, który urozmaici seks oralny. Stymulatory łechtaczki to urządzenia rewolucyjne, a wiele kobiet właśnie im zawdzięcza przeżycie pierwszych w życiu orgazmów.

Wibratory a lubrykanty

Jak wiadomo, w stanie podniecenia okolice intymne wytwarzają naturalne nawilżenie. Nie zawsze jest ono jednak wystarczające. Ilość wydzieliny zmienia się również w zależności od dnia cyklu, przyjmowanych leków, menopauzy i innych czynników. Mając to na uwadze, warto zawsze pod ręką mieć odpowiedni lubrykant, aby zabawy solo lub w parze były komfortowe i przyjemne. Wybierając lubrykant kieruj się tym, z jaką zabawką chcesz go używać. Najpopularniejsze wibratory silikonowe i te wykonane z cyberskóry nie polubią się z żelem na bazie silikonu, wybierz więc lubrykant wodny. Jeśli nie masz jeszcze lubrykantu, możesz zakupić go u nas w zakładce żele. Przyjdzie do Ciebie wraz z wybraną zabawką w dyskretnej paczce.